UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

w godz. popołudniowych

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Po II rundzie PGPBw Getbola 2022

 

 

Liderami po I rundzie  są : Trampkarz - Tolek Worońko ; Młodzik - Igor Kłos ; Orlik E1 - Łukasz Adamczyk, E2- Jasiu Kłos ; Żak F1- Michał Kudłaczek/Antek Olearczyk,  F2 - Wojtek Kłos,  Skrzat G1 - Antek Stępień, Skrzat G2 - Tymek Grzelak ; Skrzacik - Alan Santysiak; Dziewczęta U11- Kaja Gontarek ; : U8 - Nina Lichacz.

Gratulujemy !!!

 

 

 

 


 

Foto   PGPB w Getbola

Pozostałe zdjęcia są dostępne :  facebook Olimpia Bobolice

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 

W dniach 25/26 kwietnia 2022r. w Bobolicach rozegrane zostały turnieje II rundy Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2022 w Getbola o Puchar Burmistrza Mieczysławy Brzozy.

W poszczególnych kategoriach wiekowych czołowe miejsca zajęli : Trampkarz ( rocz. 2007/2008) - Tolek Worońko, Filip Adamczyk, Tymek Skiba, Mateusz Żuk,

Młodzik (2009/2010) – Igor Kłos, Olek Grzelak,  Kuba Kościołowski, Aleks Dominikowski ;

Orlik E1 (2011) - Łukasz Adamczyk, Piotr Baltaziuk, Mikołaj Bubień, Kamil Adamczewski ;

Orlik E2 (2012) - Jasiu Kłos, Borys Cyrson, Dawid Siemiński, Bartek Prądziński ;

Żak F1(2013) - Antek Olearczyka, Michał Kudłaczek, Mikołaj Wolin, Julian Adamczyk;

Żak F2(2014) Romeo Heim, Wojtkiem Kłos,  Michał Zieliński, Kuba Zaiska;

Skrzat G1 (2015) Paweł Adamczyk, Mateusz Mrozowski, Antek Stępień, Tymek Jabłoński;

Skrzat G2(2016) - Tymek Grzelak, Olek Fir, Kaja Brzyska, Hania Stępień;

Skrzacik (2017 i mł.) - Alan Santysiak, Adam Bębeńca, Alan Wesołowski ;

Dziewczęta U11 (2011-2013) - Zosia Lichacz, Kaja Gontarek , Kingą Bębeńca;

U8 (2014 i mł.) Nikola Kozińska, Nina Liczacz, Nikola Wolska, Lena Baltaziuk.

Przypominamy, że wyniki poszczególnych zawodów są zaliczane do klasyfikacji generalnej, a zwycięscy wszystkich kategorii otrzymają Puchar Burmistrza. Uroczyste  wręczenie nagród planowane jest podczas Gali Sportu 17 grudnia br.

Organizatorem imprezy jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem Gmina Bobolice i ZZ LZS w Szczecinie.

Zawody odbywają się  w ramach projektu "Mały Sport Wielka Radość" realizowanego zgodnie z zadaniem publicznym upowszechnianie kultury fizycznej i sportu, współfinansowanego z budżetu Gminy Bobolice.


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

WAKACJE na sportowo

Bobolice

boisko Orlik

PO/ŚR Młodsi

(CHŁ rocz.2014 i mł.-DZ r.2011 i mł.)

g.17.00-19.00

WT/CZ Starsi (r.2007-2013)

g.17.30-19.00

 

Sportowo - ekologiczny

początek wakacji

(rocz.2011-2013)

29.06.2022r.(ŚR)

godz.11.00-13.00

Bobolice

boisko ul.Pocztowa 15

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

KS  Bajgiel Będzino

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

4.

SP Bonin

AP Mielno

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP Dąbrowa

 

 

2.

KS Bajgiel Będzino

 

 

3.

SP Bonin

 

 

4.

5.

6.

KS Victoria Sianów

Olimpia Bobolice

AP Mielno

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice I, II

 

2.

AS Zryw Kretomino

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

5.

6.

Rozwój Koszalin

KS Bajgiel Będzino

AP Mielno

 

Żak - U8 – Gr 4

1.

Olimpia Bobolice I, II

 

2/3

AP Gwardia Koszalin I,II

 

4/5

Zryw Kretomino I, II

 

6/7

Szakale Świeszyno I, II

 

 

 

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 1578682
IMIENINY
Wczoraj Leona Ireneusza

Dzisiaj : Piotra Pawla

Jutro : Emilii