UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Bałtyk I Koszalin wygrał Bobolice CUP 2007

Image

       Bałtyk I Koszalin pokonał 3:2 Unię Białogard w finale  X Dziecięcego Turnieju Piłki Nożnej Bobolice CUP 2007 i zdobył Puchar ufundowany przez Burmistrza Sylwestra Sobańskiego

ImageImage

ImageImage



Dnia 23 czerwca 2007r. w Bobolicach, odbył się X Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej Bobolice CUP 2007 - Finał Ligi Orlików (rocznik 1996 i młodsi, dziewczęta rocznik 1995 i młodsze).

W Turnieju wzięło udział 12 najlepszych zespołów z okręgu koszalińskiego wyłonionych na podstawie Ligi Orlików.

Nasi zawodnicy w eliminacjach grupowych pokonali Bałtyk III Koszalin 4:0, zremisowali z Pogonią Połczyn Zdrój 0:0 i doznali porażek w meczach z Bałtykiem I Koszalin 0:5, Unia Białogard 1:5, Pionierem Borne Sulinowo 0:4. W meczu o IX miejsce zwyciężyli Bałtyk II Koszalin 2:0.

Na wyróżnienie zasłużyła Adrianna Saganowska, która we wszystkich meczach grała dobrze. Zawiedli trochę jej koledzy, ale pewnym usprawiedliwieniem słabszej postawy był brak kontuzjowanego bramkarza Dawida Chmielewskiego. 

Wyniki :

Lp. Grupa A
1 BAŁTYK I KOSZALIN
2 UKS UNIA BIAŁOGARD
3 PIONIER 95 BORNE SULINOWO
4 UKS OLIMPIA BOBOLICE
5 POGOŃ POŁCZYN ZDRÓJ
6 BAŁTYK III KOSZALIN

Lp. Grupa B
1 SŁAWA SŁAWNO
2 KOTWICA KOŁOBRZEG
3 BAŁTYK II KOSZALIN
4 DARZBÓR SZCZECINEK
5 CALISIA KALISZ POMORSKI
6 SP ALBOR WAŁCZ

Lp. Grupa         Nazwy drużyn                       Wynik

1. A Bałtyk I Koszalin - Bałtyk III Koszalin 10 : 0
2. A UKS Unia Białogard - Pogoń Połczyn Zdrój 2 : 0
3. A Pionier 95 Borne Sulinowo - UKS Olimpia Bobolice 4 : 0
4. B Sława Sławno - SP Albor Wałcz 2 : 1
5. B Kotwica Kołobrzeg - Calisia Kalisz Pomorski 4 : 0
6. B Bałtyk II Koszalin - Darzbór Szczecinek 0 : 1
7. A Bałtyk I Koszalin - UKS Unia Białogard 2 : 0
8. A Bałtyk III Koszalin - UKS Olimpia Bobolice 0 : 4
9. A Pogoń Połczyn Zdrój - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 2
10. B Sława Sławno - Kotwica Kołobrzeg 0 : 5
11. B SP Albor Wałcz - Darzbór Szczecinek 2 : 0
12. B Calisia Kalisz Pomorski - Bałtyk II Koszalin 0 : 0
13. A UKS Unia Białogard - Bałtyk III Koszalin 4 : 1
14. A UKS Olimpia Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój 0 : 0
15. A Pionier 95 Borne Sulinowo - Bałtyk I Koszalin 1 : 5
16. B Kotwica Kołobrzeg - SP Albor Wałcz 4 : 1
17. B Darzbór Szczecinek - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 2
18. B Bałtyk II Koszalin - Sława Sławno 3 : 5
19. A Bałtyk III Koszalin - Pogoń Połczyn Zdrój 1 : 7
20. A UKS Unia Białogard - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 : 1
21. A Bałtyk I Koszalin - UKS Olimpia Bobolice 5 : 0
22. B SP Albor Wałcz - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0
23. B Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk II Koszalin 5 : 0
24. B Sława Sławno - Darzbór Szczecinek 1 : 1
25. A Pionier 95 Borne Sulinowo - Bałtyk III Koszalin 3 : 1
26. A UKS Olimpia Bobolice - UKS Unia Białogard 1 : 5
27. A Pogoń Połczyn Zdrój - Bałtyk I Koszalin 0 : 2
28. B Bałtyk II Koszalin - SP Albor Wałcz 2 : 4
29. B Darzbór Szczecinek - Kotwica Kołobrzeg 3 : 0
30. B Calisia Kalisz Pomorski - Sława Sławno 0 : 3

II RUNDA

Lp.             Mecz                  Nazwy drużyn                             Wynik

31. o 11 miejsce Bałtyk III Koszalin - Calisia Kalisz Pomorski 3 : 0
32. o 9 miejsce UKS Olimpia Bobolice - Bałtyk II Koszalin 2 : 0
33. o 7 miejsce Pogoń Połczyn Zdrój - SP Albor Wałcz 0 : 1
34. o 5 miejsce Pionier 95 Borne Sulinowo - Sława Sławno 0 : 1
35. I półfinał Bałtyk I Koszalin - Darzbór Szczecinek 1 : 1 k. 3:2
36. II półfinał Kotwica Kołobrzeg - UKS Unia Białogard 1 : 2
37. o III miejsce Kotwica Kołobrzeg - Darzbór Szczecinek 3 : 0
38. FINAŁ Bałtyk I Koszalin - UKS Unia Białogard 3 : 2

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

Miejsce Nazwa drużyny               Opiekun

I. BAŁTYK I KOSZALIN Mateusz Kazimierczak,
Jakub Husejko

II. UKS UNIA BIAŁOGARD Sebastian Szczerek

III. KOTWICA KOŁOBRZEG Ćwirko Zbigniew

IV. DARZBÓR SZCZECINEK Janusz Leszko

V. SŁAWA SŁAWNO Ryszard Bućko

VI. PIONIER 95 BORNE SULINOWO Dariusz Palicki

VII. SP ALBOR WAŁCZ Andrzej Kwiatkowski

VIII. POGOŃ POŁCZYN ZDRÓJ Artur Skorupka

IX. UKS OLIMPIA BOBOLICE Henryk Kowalski

X. BAŁTYK II KOSZALIN Jakub Husejko

XI. BAŁTYK III KOSZALIN Wiszniewski Mirosław

XII. CALISIA KALISZ POMORSKI Zbigniew Witek

                                               NAGRODY INDYWIDUALNE

Imię i nazwisko  Nazwa drużyny

Najlepszy strzelec
Krystian Kujawa BAŁTYK I KOSZALIN

Najlepszy bramkarz
turnieju Kamil Paczek DARZBÓR SZCZECINEK

Najlepszy zawodnik
 Maksymilian Być KOTWICA KOŁOBRZEG

Najlepszy zawodnik Michał Cieśliński BAŁTYK I KOSZALIN

Najlepszy zawodnik Mateusz Staszewski UKS UNIA BIAŁOGARD

Najlepszy zawodnik Kamil Humeniuk KOTWICA KOŁOBRZEG

Najlepszy zawodnik Mateusz Góra DARZBÓR SZCZECINEK

Najlepszy zawodnik Bartłomiej Nowak SŁAWA SŁAWNO

Najlepszy zawodnik
Paweł Puchniarz,
Wojciech Wilczyński PIONIER 95 BORNE SULINOWO
 
Najlepszy zawodnik Dawid Krasowski SP ALBOR WAŁCZ

Najlepszy zawodnik Damian Grzelak POGOŃ POŁCZYN ZDRÓJ

Najlepszy zawodnik Adrianna Saganowska UKS OLIMPIA BOBOLICE

Najlepszy zawodnik Michał Malec BAŁTYK II KOSZALIN

Najlepszy zawodnik Jakub Sobczak BAŁTYK III KOSZALIN

Najlepszy zawodnik Przemysław Wiśniewski CALISIA KALISZ POMORSKI


Zdjęcia dostępne tutaj.


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


Mikołajkowe Turnieje "3PO3"

Bobolice hala

6.12(PO) od godz.17.00

7.12(WT) od godz.16.30

 

Gwiazdkowy Turniej Dziewcząt

Sianów hala

12.12(N) godz.10.00

( zbiórka w szatni hali

w Sianowie o godz. 9.15)

 

Gala Sportu Olimpii 2021

Bobolice hala

18.12(SO) godz.11.00

uczestnicy :

- laureaci Plebiscytu

na Najlepszego Sportowca,

- finaliści PGPB w Getbola

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1535890
Sondy
Wybory Najlepszego Sportowca UKS Olimpia 2021 - do 1 grudnia godz. 21.00
 
IMIENINY
Wczoraj Maury

Dzisiaj : Natalii Eligiusza

Jutro : Balbiny Bibianny