UKS Olimpia Bobolice

ZAPRASZAMY dziewczęta i chłopców

NABÓR

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(roczniki 2014/2015/2016/2017)

wtorki od godz.17.00 - 18.00

oraz nabór uzupełniający

ŻAK(r.2012/2013 i 2014)

ORLIK (r.2010/2011 i 2012)

poniedziałek/środa 16.30-19.00

MŁODZIK (r.2008/2009)

TRAMPKARZ (r.2006/2007)

wtorek/czwartek 18.00-19.30

---------------------------------------

Bobolice boisko ul. Pocztowa 15

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Obiekty

Obiekty z których korzystamy:


Klubowy UKS Olimpia  Bobolice  przy ul. Pocztowej 15
(boiska wielofunkcyjne, świetlica)


Hala widowiskowo-sportowa -  przy ul. Głowackiego 7

"Moje Boisko - Orlik 2012" w Bobolicach przy ul. Głowackiego 7


Boisko piłkarskie w Kłaninie

Basen kąpielowy w Szczecinku

Park Wodny Koszalin

Stadion Miejski w Bobolicach przy ul. Mickiewicza 20
 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

PIERWSZA PIŁKA ZZPN

- Turniej Żaków (r.2012 i mł)

3.10(SO) godz. 11.00

Będzino stadion

( wyjazd  PKS g.9.30)

- Turniej Orlików (r.2010 i mł)

10.10(SO) godz. 10.00

Polanów boisko Orlik

( wyj.PKS  godz.8.45)


LBO POWIAT KOSZALIN

-Turniej Trampkarzy U14

1.10(CZ) godz. 16.30

boisko Orlik w Mścicach

(wyj.PKS g. 15.15)

-Turniej Skrzatów (r.2014 i mł)

....XI. godz. 11.00

Sianów

( zbiórka hala godz.10.15)

 

Pływać każdy może umieć

piątki od 25.09-6.11.2020r.

Park Wodny Koszalin

( zbiórka PKS g.13.45)


 

Tabele

Młodzik – U14

1.

Olimpia Bobolice

11

9-3

2.

Gryf Polanów

11

7-1

3.

SP I Bonin

11

10-1

4.

Olimpia II

4

4-9

5.

SP II Bonin

3

4-12

6.

Olimpia/LUKS

1

1-9

Bajgiel Będzino

0

0-0

Szakale Świeszyno

0

0-0

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

3

2.

Zryw I Kretomino

3

3.

Zryw II  Kretomino

3

4.

Gryf Polanów

2

5.

Bajgiel Będzino

2

6.

Victoria I Sianów

2

7.

Victoria II Sianów

2

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

3

2.

Szakale Świeszyno

3

3.

Zryw I Kretomino

3

4.

Bajgiel Będzino

2

5.

Victoria I Sianów

1

6.

AP Mielno

1

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

1

2.

Bajgiel I Będzino

1

3.

Szakale Świeszyno

0

4.

Victoria I Sianów

1

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

1

2.

Bajgiel II Będzino

1

3.

Victoria II Sianów

0

4.

Zryw Kretomino

1

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 1400191
IMIENINY
Wczoraj Wery

Dzisiaj : Danuty Remigiusza

Jutro : Teofila Dinozji