UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Obiekty

Obiekty z których korzystamy i korzystaliśmy:

"Moje Boisko - Orlik 2012" w Bobolicach przy ul. Głowackiego 7


Hala widowiskowo-sportowa -  przy ul. Głowackiego 7



Boisko piłkarskie w Kłaninie

Basen kąpielowy w Szczecinku

Park Wodny Koszalin

Stadion Miejski w Bobolicach przy ul. Mickiewicza 20

przy ul. Pocztowej 15
(boiska wielofunkcyjne, świetlica)

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


Mikołajkowe Turnieje "3PO3"

Bobolice hala

6.12(PO) od godz.17.00

7.12(WT) od godz.16.30

 

Gwiazdkowy Turniej Dziewcząt

Sianów hala

12.12(N) godz.10.00

( zbiórka w szatni hali

w Sianowie o godz. 9.15)

 

Gala Sportu Olimpii 2021

Bobolice hala

18.12(SO) godz.11.00

uczestnicy :

- laureaci Plebiscytu

na Najlepszego Sportowca,

- finaliści PGPB w Getbola

 

 

Następne imprezy

Liga Bałtycka

Powiat Ziemski Koszalin

Bobolice

HALA ul.Głowackiego 7

05.12(SO) godz. 1000 Żak
( zbiórka godz.900)

Bobolicka Liga Gminna

Bobolice

hala  ul.Głowackiego 7

- Orlik 14.12(PO) godz.1730

(rocz. 2005 i młodsi)

- Żak 21.12(PO) godz.1600

(rocz. 2007 i młodsi)

Wyjazd na basen

Szczecinek

13.12(niedziela)

(wyjazd PKS godz. 1100)

PGPB 2015 w Getbola

Bobolice

hala  ul.Głowackiego 7


09.12(ŚR)g.1730 r.2003-06

16.12(ŚR)g.1600 r.2007 i mł.

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1535888
Sondy
Wybory Najlepszego Sportowca UKS Olimpia 2021 - do 1 grudnia godz. 21.00
 
IMIENINY
Wczoraj Maury

Dzisiaj : Natalii Eligiusza

Jutro : Balbiny Bibianny