UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Tabela końcowe



TABELE KOŃCOWE ORLIKÓW
Liga Bałtycka Orlik 2012
Sezon 2010/2011
- chłopcy -

Miejsce

1
2
3
4
5
6
Nazwa zespołu
UKS Olimpia I Bobolice
Zryw Kretomino
SP Polanów
Leśnik/Rossa Manowo
UKS Olimpia II Bobolice
Olimpia/Iskra Bobolice
Mecze

15
15
15
15
15
15
Punkty

40
35
24
23
9
0
Bramki

77-  9
58-11
36-28
37-23
11-60
2- 90

GRUPA I
- dziewczęta -

Miejsce

1

2

3

4

5

6

7

Nazwa zespołu

UKS Olimpia I Bobolice

UKS Victoria SP 2 Sianów

AP Szczecinek 

Olimpia/Iskra Kłanino

Wenedia Koszalin

UKS Olimpia II Bobolice

UKS Zawisza Grzmiąca

Mecze

16

16

16

11

16

11

16

Punkty

40

37

25

13

12

6

5
Bramki

50-7

37-10

26-  4

7-42

19-39

7-20

4-28







Sezon 2009/2010
Orlik 2012 Liga Środkowopomorska
Grupa I
- chłopcy -

1
2
3
4
5
6
7

Zryw Kretomino
Olimpia Bobolice
Victoria Sianów
Start-Iskra Mokre
Leśnik/R Manowo
SP Biesiekierz
Olimpia/I Bobolice

0
0
0
0
0
0
0

Grupa I
- dziewczęta -

1
2
3
4
5
6

SP Ostrowiec
UKS Olimpia Bobolice
UKS Victoria SP 2 Sianów
UKS Zawisza Grzmiąca
UKS Grabowa SP Lejkowo
Akademia Piłkarska Sz-nek

0
0
0
0
0
0


Sezon 2008/2009
Grupa koszalińska - boisko

1
2
3
4
5
6
7
8

Sława Sławno
Olimpia I Bobolice
Victoria Sianów
Grabowa Lejkowo
Leśnik/R Manowo
KS Sieciemin
Olimpia II Bobolice
Olimpia/Iskra

39
35
28
26
16
9
7
4

grupa koszalińska - hala
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Sława Sławno
Grabowa Lejkowo
Olimpia I Bobolice
Olimpia/Iskra
KS Sieciemin
Leśnik/Rossa Ma
Olimpia II B-lice
Victoria Sianów
Gwardia Koszalin
8
8
8
8
8
8
8
8
8
22
18
16
12
10
10
6
4
0
Sezon 2007/2008
Finał Ligi Orlików

1
2
3
4
5
6
7
8

Olimpia Bobolice
Sława Sławno
VWielim Szczecinek
UKS Opty Mielno
Victoria Sianów
Pionier Borne Sul.
Bałtyk Koszalin
Przyjaciele z Boiska

Grupa koszalińska - hala
Miejsce

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Nazwa zespołu

Bałtyk I Koszalin
Sława Sławno
UKS Olimpia Bobolice
Bałtyk II Koszalin
Victoria SP 2 Sianów
Gwardia Koszalin
Leśnik/Zefir Manowo
UKS Grabowa SP Lejkowo
Iskra Kłanino
Bałtyk III Koszalin
Mecze

9
9
9
9
9
9
9
9
9
9
Punkty

27
21
17
17
17
10
9
9
3
0
Bramki

30:  1
34:12
18:10
11:  6
14:  8
8:16
11:12
7:20
3:19
2:34
Sezon 2006/2007
Finał Ligi Orlików

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Bałtyk I Koszalin
Unia Białogard
Kotwica Kołobrzeg
Darzbór Szczecinek
Sława Sławno
Pionier Borne Sul.
SP Albor Wałcz
Pogoń Połczyn Zdrój
Olimpia Bobolice
Bałtyk II Koszalin
Bałtyk III Koszalin
Calisia Kalisz Pom.

 

 




 

 



 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


Mikołajkowe Turnieje "3PO3"

Bobolice hala

6.12(PO) od godz.17.00

7.12(WT) od godz.16.30

 

Gwiazdkowy Turniej Dziewcząt

Sianów hala

12.12(N) godz.10.00

( zbiórka w szatni hali

w Sianowie o godz. 9.15)

 

Gala Sportu Olimpii 2021

Bobolice hala

18.12(SO) godz.11.00

uczestnicy :

- laureaci Plebiscytu

na Najlepszego Sportowca,

- finaliści PGPB w Getbola

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Odsłon : 1535896
Sondy
Wybory Najlepszego Sportowca UKS Olimpia 2021 - do 1 grudnia godz. 21.00
 
IMIENINY
Wczoraj Maury

Dzisiaj : Natalii Eligiusza

Jutro : Balbiny Bibianny