Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

-3.03.18(SO) Sianów - Orlik U10

-4.02(N)Polanów-Młodzik U13

- 17.02(SO) Sianów -Żak U8

 

Skład Orlik

ORLIK
(rocznik 2007/2008)

Trener : 
Henryk Kowalski  tel. 604 138 872

Marcin Kowalski

Kierownik drużyny :

Foto Zespoły Orlików

Treningi

Bobolice hala widowiskowo-sportowa

przy ul. Głowackiego 7

wtorek od  godz. 16.30 do 18.30
czwartek od  godz. 16.30 do 18.30
sobota od  godz. 12.00 do 13.30 jeżeli nie ma turnieju

 

Jastrowski Adrian

Serowski Mateusz

Skiba Tymoteusz

Staszewski Sergiusz

Worońko Anatol

Raczkowski Dawid


Borowska Nadia

Czarnota Tomasz

Czarnecki Jakub

Bereś Mateusz

Kudłaczek Zofia

Skiba Tobiasz

Zdanowski Patryk

Zimnicki Hubert

Szydło Eryk

Żuk Mateusz

 

W zajęciach UKS Olimpia Bobolice mogą uczestniczyć wszystkie chętne dzieci – dziewczęta ( w każdej grupie o rok starsze) i chłopcy. Nie prowadzimy selekcji wychodząc z założenia, że sport to nie tylko rywalizacja ale także forma spędzania wolnego czasu. Sport uczy i wychowuje. Dlatego warto zainteresować piłką nożną swoje pociechy !

Zachęcamy do udziału w pierwszym bezpłatnym treningu - uczestnictwo nie zobowiązuje do przystąpienia do naszego Klubu.

 

Nabór – zapisy do grup szkoleniowych :

- aby dziecko mogło uczestniczyć w zajęciach treningach musi mieć pisemną zgodę rodziców (druk – deklaracji do podpisu otrzymuje się na pierwszych zajęciach),

- posiadać zdolność do uprawiania piłki nożnej - aktualne zaświadczenie lekarskie (badania u lekarza sportowego są nieodpłatne),

- posiadać strój sportowy,

- płacić regularnie miesięczne składki członkowskie.

 

Szczegółowych informacji udzielają trenerzy

 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Powiatowy Turniej

o Puchar Tymbarka

Bobolice hala

19.12(WT) godz.1545

U12(2006/2007)

20.12(ŚR) godz.1545

U10(2008/2009)

U8(2010/2011)

 

Świąteczny  Turniej

Trójek Piłkarskich

Bobolice hala

27.12(ŚR)g.1630Skrzacik

g.1745 Skrzaty

28.12(CZ)g.1630Młodzik

LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK

Polanów 4.02.18(N)

(wyj godz.845)

ŻAK

Sianów 17.02.18(SO)

(wyj. godz.930)

ORLIK

Sianów 03.03.18(N)

(wyj. godz.930)

Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 
Odsłon : 1170463
IMIENINY
Wczoraj Albiny Zdzislawy

Dzisiaj : Olimpii Lazarza

Jutro : Gracjana Boguslawa