UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Wspierają Nas

Gmina Bobolice - Główny Partner Klubu

http://www.bobolice.pl


Urząd Marszałkowski

Województwa Zachodniopomorskiego

http://www.wzp.pl


Zachodniopomorskie Zrzeszenie

Ludowe Zespoły Sportowe

http://lzs.pl


Powiat Koszaliński

www.powiat.koszalin.pl


Nadleśnictwo Bobolice

www.szczecinek.lasy.gov.pl/bobolice


PCO Group Sp. z o. o.w Bobolicach

www.pco-group.com/pl


Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bravo

Arnold Klimek w Bobolicach


Contema Sp. z o.o.z siedzibą w Bobolicach

www.contema.eu

Swepol  Sp. z.o.o.

w Cybulinie


Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

Mirosława Jarzyńska

Chociwle 6

www.jarzynscy.pl

 

 

Informacje z naszych imprez  ukazują się na bieżąco

na następujących stronach internetowych :

http://ligowiec.net/pilkanozna/ligabaltycka/0

www.bobolice.pl

http://www.powiat.koszalin.pl

www.kozpn.pl

https://www.facebook.com/olimpia.bobolice

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice

 

"Pływać każdy może umieć"

Park Wodny Koszalin

od 17.09 do 29.10.21 (piątki)

zbiórka  PKS Bobolice g.13.45

PKS Kłanino g.13.55

 

Liga Orlików Pierwsza Piłka

Tychowo - stadion

18.09.21 (SO) godz.10.00

(wyj.  PKS Bobolice g.8.45)

 

Liga  Pierwsza Piłka ZZPN

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

25.09.21 (SO) godz.10.00

- kat.Orlik U10 (r.2011/2012)

- kat.Żak U8 (r.2013/2014)

(zbiórka g.9.15)

 

Liga  Bałtycka

Bobolice

- stadion ul.Mickiewicza 20

29.09.21 (ŚR) godz.17.00

- kat.Trampkarz U14 (r.2007/2008)

- kat.Młodzik U12 (r.2009/2010)

(zbiórka g.16.15)

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

Olimpia Bobolice

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

Hubertus Biały Bór

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 1516459
IMIENINY
Wczoraj Irmy Jozefa

Dzisiaj : Januarego Konstancji

Jutro : Filipiny Eustachego