|
|
UKS Olimpia Bobolice NABÓR uzupełniający dziewcząt i chłopców trwa cały rok Skrzat U6 (r.2019 i młodsi) oraz Żak U8 (r.2017/2018) Orlik U10 (r.2015/16)
--------------------------------------- od wtorku do piątku w godz. popołudniowych tel. 604 138 872, 512 166 811, 606 271 795, 789 962 764 email : olimpia-bobolice@wp.pl
|
Nagroda Burmistrza Bobolic
| Podczas Sesji Rady Miejskiej dziewczęta Olimpii z rocznika 2002 otrzymały nagrodę Burmistrza Bobolic Mieczysławy Brzozy za osiągnięcia sportowe. Wyróżniono również ich trenerów. Gratulujemy |

foto archiwum
Dnia 13.08.2012 r. odbyła się XX Sesja Rady Miejskiej w Bobolicach na, której zostały wręczone nagrody dla dzieci za osiągnięcia sportowe. Nagroda Burmistrza Bobolic przyznawana jest na podstawie Uchwały nr X/85/11 Rady Miejskiej w Bobolicach z dnia 30 sierpnia 2011 r w sprawie rodzajów wyróżnień i wysokości nagród przyznawanych ze środków budżetu Gminy zawodnikom, trenerom i działaczom sportowym oraz szczegółowych zasad i trybu ich przyznawania.
Nagrodę przyznaje Burmistrz z własnej inicjatywy oraz na wniosek klubów sportowych i związków sportowych z terenu Gminy. Nagroda ma charakter pieniężny lub rzeczowy za następujące osiągnięcia sportowe:
- udział w igrzyskach olimpijskich i paraolimpijskich oraz mistrzostwach świata i Europy,
- zdobycie I-IV miejsca na mistrzostwach Polski,
- I-III miejsce na mistrzostwach makroregionu oraz w grach zespołowych i sportach indywidualnych w rywalizacji krajowej lub wojewódzkiej.
11 zawodniczek UKS Olimpia Bobolice na wniosek Prezesa Olimpia Bobolice p. Henryka Kowalskiego, jednocześnie trenera zespołu, z dnia 31.07.2012 r. otrzymuje Nagrodę Burmistrza Bobolic za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Województwa Zachodniopomorskiego XII edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” dla dzieci z rocznika 2002 i młodsi w rozgrywkach drużynowych otrzymali:
1. Wanessa Morawska
2. Aleksandra Trusiło
3. Ala Bednarz
4. Kamila Zimnicka
5. Ilona Zimnicka
6. Dominika Kozińska
7. Julia Błasik
8. Sandra Domagała
9. Joanna Szychowska
10. Nikola Kaszubowska
11. Julia Siwczak
Pani Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza nagrodziła również dwóch trenerów UKS Olimpia Bobolice za sukces podopiecznych podczas Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”
- Anna Jaświg
- Henryk Kowalski
Źródło :
www.bobolice.pl
| « poprzednia | następna » |
|---|

