|
|
UKS Olimpia Bobolice NABÓR uzupełniający dziewcząt i chłopców trwa cały rok Skrzat U6 (r.2019 i młodsi) oraz Żak U8 (r.2017/2018) Orlik U10 (r.2015/16)
--------------------------------------- od wtorku do piątku w godz. popołudniowych tel. 604 138 872, 512 166 811, 606 271 795, 789 962 764 email : olimpia-bobolice@wp.pl
|
Liga Bałtycka Orlików grały dziewczęta i Żaczki
|
|
Dziewczęta Olimpii wygrały turniej Ligi Bałtyckiej Orlików i z kompletem zwycięstw prowadzą w rozgrywkach. Najlepszą Zawodniczką została wybrana Dominika Kozińska, a Najlepszą Strzelczynią Ola Trusiło. Udanie zaprezentowała się Akademia Piłkarska Olimpii, szczególnie dopisały dziewczęta. Turniej Żaczków wygrał zespół LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino. GRATULUJEMY!!!
|
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
foto turniej w Bobolicach
Pozostałe zdjęcia są dostępne w galerii
http://ligowiec.net/fotorelacja/mecz-63225/0
Dnia 29 września 2012 r. w Bobolicach - na boisku Zespołu Placówek Specjalnych im. Nikifora Krynickiego przy ul. Pocztowej 15, odbył się turniej Orlików w kategorii dziewcząt.
Organizatorem rozgrywek był UKS Olimpia Bobolice, a wsparcia udzielił Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie, Zachodniopomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Szczecinie, Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Koszalinie , Starostwo Powiatowe w Koszalinie, Gmina Bobolice, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Nikifora Krynickiego w Bobolicach.
W turnieju wzięły udział następujące kluby: SP Bonin (trener Mariusz Poślednik), UKS Olimpia Bobolice (trener Marcin Kowalski), LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino (trener Henryk Kowalski) i UKS Victoria SP 2 Sianów (trener Dorota Bindas Burdzik).
Zdecydowanym zwycięzcą turnieju został zespół UKS Olimpia Bobolice, który wygrał wszystkie spotkania, tracąc zaledwie jedną bramkę, przy 24 strzelonych ! W składzie podopiecznych Marcina Kowalskiego występowały: Wanessa Morawska, Alicja Bednarz, Julia Szpak, Dominika Kozińska, Joanna Szychowska, Aleksandra Trusiło , Ilona Zimnicka, Zofia Ptak, Marta Skiba.
Drugie miejsce zajął zespół SP Bonin, trzecie – UKS Victoria SP 2 Sianów, a czwarte LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino.
Najlepszą zawodniczką turnieju została Dominika Kozińska (LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino), najlepszą bramkarką – Weronika Jaworska (SP Bonin), a najlepszą strzelczynią – Aleksandra Trusiło (UKS Olimpia Bobolice), niedawna Mistrzyni Polski do lat 10 w drużynie województwa zachodniopomorskiego!
Imprezie towarzyszył turniej w kategorii Żaczków, w której zadebiutowała Akademia Piłkarska Olimpia Bobolice, zdecydowanie najmłodszy zespół turnieju. W składzie Olimpii wystąpiło między innymi sześć zawodniczek z rocznika 2007 : Patrycja Nowicka, Agata Nowicka, Karolina Brzostek, Zuzanna Ptak, Anna Skiba, Hanna Szpak. Turniej wygrała drużyna LUKS Iskra/SP Kłanino.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i słodkie upominki, a wyróżnieni nagrody rzeczowe. Zespoły nagrodzono pucharami i dyplomami.
Podczas uroczystego zakończenia imprezy nagrody wręczali Jerzy Serdyński dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Kamil Jesionowski – Radny Rady Powiatu w Koszalinie, Zofia Kęcel Przewodnicząca Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Bobolicach, Mariusz Walaszczyk radny Rady Miejskiej w Bobolicach.
Patronat medialny sprawował Głos Koszaliński i Ligowiec.net.
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu zawodów, szczególnie wolontariuszom.
WYNIKI
kategoria Orlik dziewcząt
LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Olimpia Bobolice 1:8
SP Bonin - UKS Victoria SP 2 Sianów 2:0
LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino-UKS Victoria SP 2 Sianów 0:2
UKS Olimpia Bobolice - SP Bonin 6:0
LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino - SP Bonin 0:2
UKS Olimpia Bobolice - UKS Victoria SP 2 Sianów 10:0
Tabela końcowa :
1. UKS Olimpia Bobolice(trener Marcin Kowalski) 3 9 24-1
2.SP Bonin (trener Mariusz Poślednik, B. Markiewicz) 3 6 4-6
3. UKS Victoria SP 2 Sianów ( tr Dorota Bindas-Burdzik) 3 3 2-12
4. LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino (tr Marcin Kowalski) 3 0 1-12
Wyróżnienia indywidualne :
Najlepsza zawodniczka : Dominika Kozińska (Bobolice)
Najlepsza bramkarka : Weronika Jaworska ( Bonin )
Najlepsza strzelczyni : Aleksandra Trusiło (Bobolice)
Nagroda Fair Play :
Ala Bednarz (Olimpia) Julia Siwczak (Kłanino), Inga Gębura (Sianów), Ola Gęsiorek (Bonin)
kategoria Żaczki :
Akademia Piłkarska Olimpia Bobolice - UKS Victoria SP 2 Sianów 3:2
Akademia Piłkarska Olimpia Bobolice – Olimpia/Iskra/SP Kłanino 1:6
LUKS/Olimpia/Iskra/SP Kłanino - UKS Victoria SP 2 Sianów 4:0
Tabela końcowa :
1.LUKS Olimpia/Iskra/SP Kłanino (Marcin Kowalski) 3 6 10-1
2. AP Olimpia Bobolice (Henryk Kowalski) 3 3 4-8
3. UKS Victoria SP 2 Sianów(Dorota Bindas-Burdzik) 3 0 2-7
Wyróżnienia indywidualne :
Najlepszy Zawodnik : Patryk Szociński (Bobolice)
Najlepsza Bramkarka : Justyna Maśnik (Sianów)
Najlepszy strzelc : Norbert Opaliński (Kłanino)
Nagroda Fair Play : Filip Skowroński (Bobolice), Oliwier Nowocień (Kłanino)
| « poprzednia | następna » |
|---|



