w godz. popołudniowych tel.604 138 872,

509 290 809, 691 498 953, 606 271, 795

email : olimpia-bobolice@wp.pl

Wiosenny Turniej Gramy o Piłkę

Zespoły Barcelona (kapitan Marcel Wojcieszak) i Manchaster C. (kapitan Krzysztof Jesionowski) wygrały Wiosenny Turniej „Gramy o Piłkę” i wzbogaciły się o nowe piłki nożne.

Foto Wiosenny Turniej Gramy o Piłkę w Bobolicach

W dniach 22 i 23 kwietnia 2013r. w Bobolicach na boisku OSW/Olimpia przy ul. Pocztowej 15 został rozegrany tradycyjny Wiosenny Turniej „Gramy o Piłkę”.

Tegoroczna impreza z powodu mocno opóźnionego nadejścia wiosny została rozegrana dopiero pod koniec kwietnia.

Tym razem zawody zostały rozegrane trójkami piłkarskimi w dwóch kategoriach wiekowych : Młodzik rocznik 2001/2002 oraz Orlik 2003 i młodsi.

W poniedziałek 23 kwietnia br. rywalizowali zawodnicy w kategorii Orlik. Pierwsze miejsce zajął zespół Barcelona grający w składzie : Marcel Wojcieszak (kapitan drużyny), Filip Banaszek i Jakub Kłos, który wygrał wszystkie spotkania. Na drugiej pozycji uplasował się zespół Borussia w składzie : Patryk Szociński (kapitan), Krzysztof Jesionowski, Tymek Kinder. Trzecie miejsce zajął MC, w którym wystąpiły dziewczęta : Dominika Kozińska (kapitan), Agata Czaban i Ala Bednarz. Czwarty był zespół Real w składzie : Bartek Szlachciak (kapitan), Ułanowski i Krystian Nieradka.

Następnego dnia do gry przystąpili zawodnicy z kategorii Młodzik. W meczu decydującym o pierwszym miejscu zespół Manchaster C. po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku pokonał Olimpię 3:2. Najlepsza drużyna Manchaster C. wystąpił w następującym składzie : Krzysztof Jesionowski (kapitan), Ariel Opałka, Marcin Piekarzewicz. Skład Olimpii : Dawid Fortuna (kapitan), Ariel Ornowski, Konrad Płuciennik. Na trzecim miejscu uplasował się zespół Lech grający w składzie ; Marcel Pańczyk (kapitan), Dawid Moszczyński, Marcin Kordek. Czwarte miejsce zajęła Pogoń występująca w składzie : Filip Kłos (kapitan), Kacper Czarnota, Jakub Rychta i Krystiana Nieradka.