UKS Olimpia Bobolice

NABÓR - dziewcząt

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(roczniki 2014/2015/2016/2017)

wtorek/czwartek  godz.17.00 - 18.00

oraz kat.Żak (r.2011/2012/2013)

poniedziałek/środa  godz.16.30 - 19.00

---------------------------------------

Bobolice hala ul.Głowackiego 7

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Historia cd

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2019 w Getbola o Puchar Burmistrza  zwycięzcy :

Młodzik - Tolek Worońko

Orlik - Patryk Zdanowski

Żak - Igor Kłos

Skrzat - Jan Kłos

Skrzacik - Filip Ginda


 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza z okazji 100 lecia niepodległości Polski - zwycięzcy :

Młodzik - Dominka Kozińska

Orlik - Tymoteusz Skiba

Żak - Igor Kłos

Skrzat - Hubert Miłek

Skrzacik - Antoni Olearczyk

 

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza - zwycięzcy :

Młodzik - Dominka Kozińska

Orlik - Filip Arendarczyk

Żak - Patryk Zdanowski

Skrzat - Aleks Dominikowski

Skrzacik - Zofia Lichacz

 

 

DRUŻYNY - ROCZNIKI

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2020 w Getbola o Puchar Burmistrza

 

Kategoriach wiekowe:

 

1) Młodzik - rocznik 2005/2006/2007

2) Orlik - rocznik 2008/2009

3) Żak - rocznik 2010/2011,

4) Skrzat - rocznik 2012/2013

5) Skrzacik - 2014 i młodsi

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

- Turniej Orlików (r.2010 i mł)

24.10(SO) godz. 9.00

Sianów boisko Orlik

( wyj.PKS  godz.8.00)


LBO POWIAT KOSZALIN

-Turniej Trampkarzy U14

27.02(SO) godz. 11.00

hala w  Polanowie

(wyj.PKS g. 9.45)

-Turniej Skrzatów (r.2014 i mł)

15.XI(N) godz. 15.00

HALA Sianów

( zbiórka w hali w Sianowie

o godz.14.15)

 


 

Tabele

Młodzik – U14 gr I

1.

Olimpia Bobolice

9

7-2

2.

SP I Bonin

4

5-4

3.

Bajgiel Będzino

3

3-4

4.

Gryf Polanów

1

1-6

 

gr II

 

 

 

1.Olimpia/LUKS

4

6-4


2.SP II Bonin

2

2-2

3.Szakale Świeszyno

1

2-4

Orlik – U10 – GR 10

1.

Olimpia Bobolice

5

2.

Zryw I Kretomino

5

3.

Zryw II  Kretomino

5

4.

Gryf Polanów

4

5.

Bajgiel Będzino

4

6.

Victoria I Sianów

4

7.

Victoria II Sianów

4

Żak - U8 – Gr 9

1.

Olimpia Bobolice

4

2.

Szakale Świeszyno

4

3.

Zryw I Kretomino

4

4.

Bajgiel Będzino

3

5.

Victoria I Sianów

2

6.

AP Mielno

2

Skrzat – U6 – Gr I

1.

Olimpia I Bobolice

1

2.

Bajgiel I Będzino

1

3.

Szakale Świeszyno

0

4.

Victoria I Sianów

1

Gr II

1.

Olimpia/LUKS

1

2.

Bajgiel II Będzino

1

3.

Victoria II Sianów

0

4.

Zryw Kretomino

1

Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 1406465
IMIENINY
Wczoraj Urszuli Hilarego

Dzisiaj : Filipa Korduli

Jutro : Marleny Seweryna