UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017/2018)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

w godz. popołudniowych

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

Historia cd

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2021 w Getbola o Puchar Burmistrza  zwycięzcy :

Młodzik U14 - Tolek Worońko

Orlik U11 - Igor Kłos

Żak U9- Antoni Olearczyk

Skrzat U7- Mikołaj Adamczyk

Skrzacik U5 - Tymek Grzelak

Dziewczęta U10 - Adrianna Urbaniak

Dziewczęta U7 - Zofia Kozłowska

 

 

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2020 w Getbola o Puchar Burmistrza  zwycięzcy :

Młodzik - Zofia Kudłaczek

Orlik - Igor Kłos

Żak - Jan Kłos

Skrzat - Antoni Olearczyk

Skrzacik - Tymek Grzelak


 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2019 w Getbola o Puchar Burmistrza  zwycięzcy :

Młodzik - Tolek Worońko

Orlik - Patryk Zdanowski

Żak - Igor Kłos

Skrzat - Jan Kłos

Skrzacik - Filip Ginda


 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza z okazji 100 lecia niepodległości Polski - zwycięzcy :

Młodzik - Dominka Kozińska

Orlik - Tymoteusz Skiba

Żak - Igor Kłos

Skrzat - Hubert Miłek

Skrzacik - Antoni Olearczyk

 

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza - zwycięzcy :

Młodzik - Dominka Kozińska

Orlik - Filip Arendarczyk

Żak - Patryk Zdanowski

Skrzat - Aleks Dominikowski

Skrzacik - Zofia Lichacz

 

 

DRUŻYNY - ROCZNIKI

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2022 w Getbola o Puchar Burmistrza

 

Kategoriach wiekowe:

 

1) Młodzik - rocznik 2008/2009/2010

2) Orlik - rocznik 2011/2012

3) Żak - rocznik 2013/2014

4) Skrzat - rocznik 2015/2016

5) Skrzacik - rocznik 2017/2018

6) Dziewczęta Starsze - rocznik 2011/2012/2013

70 Dziewczęta Młodsze - rocznik 2014/2015/2016

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Turnieje Pierwsza Piłka

- Żak (r.2013/14)

21.05.2022r.(SO)

Będzino

(wyj.PKS g.8.45)

- Orlik (r.2011/12)

29.05.2022r.(N)

Będzino

(wyj.PKS g.8.45)

Gminne Turnieje "3PO3"

hala/boisko ul.Głowackieg 7

- 23.05(PO) godz.16.30

Skrzat (2014 i mł.),

g.17.30 Dziewczęta(2011 i mł.)

- 24.05(WT) godz.16.00

Orlik(2011-2013),

g.17.15 Młodzik (2008-2010)

Deichmann Minimistrzostwa U9

28.05.2022r.(N)

Stadion Miejski

w Sianowie

Turnieje LBO

Trampkarzy i Młodzików

14.06.2022r.(WT)

Kretomino

(wyj.PKS g.16.00)


Letnia Gala Sportu

25.06.2022r.(SO)

od godz.11.00

Bobolice stadion

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

KS Bajgiel Będzino

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

AP Mielno

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP Bonin

 

 

2.

KS Bajgiel Będzino

 

 

3.

AP Mielno

 

 

4.

5.

6.

KS Victoria Sianów

Olimpia Bobolice

SP Bonin

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

AS Zryw Kretomino

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

5.

Rozwój Koszalin

KS Bajgiel Będzino

 

Żak - U8 – Gr 4

1.

Olimpia Bobolice

 

2/3

AP Gwardia Koszalin I,II

 

4/5

Zryw Kretomino I, II

 

6/7

Szakale Świeszyno I, II

 

 

 

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 
Odsłon : 1571862
IMIENINY
Wczoraj Eryka Feliksa

Dzisiaj : Piotra Iwa

Jutro : Aleksandra Bazylego