Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

-3.03.18(SO) Sianów - Orlik U10

-4.02(N)Polanów-Młodzik U13

- 17.02(SO) Sianów -Żak U8

 

TABELE BOBOLICKA LIGA GMINNA

 

BOBOLICKA LIGA GMINNA  2016/2017

o Puchar Prezesa UKS Olimpia Bobolice


F I N A Ł Y

 

kategoria Orlik

20.06.2017r. Olimpia/2008 -  Legia IVC 8:3

22.06.2017r. Vistus Pro VIB - Champions VB


Młodzik (rocznik 2004 i młodsi):


Tabela końcowa :

1. Vistus Pro-VIB 27 38- 7 awans do finału

2. Champions-VB 18 28-20 awans do finału

3. Olimpia 2007 15 31-37

4. Ptasie Mleczko-VIA 9 28-23

5. Olimpia 2008 6 7- 8

6. Niebiescy-VA 3 11-42

Czołowa klasyfikacja strzelców :

12 – Madej

9 - Bielecki

8 - Kościołowski, Szlachciak, Kozińska,

7 - Kęsicki

6 - Ułanowski, Badziński, Domański

5 - Kinder


 

Orlik ( rocznik 2006 i młodsi):

Tabela :

1. Legia-IVC 4 10 18-2

2. Olimpia 2008 4 7 15-9

3. Portugalia-IIIB 4 6 7-6

4. Real-IIIC 4 6 10-14

5. Aniołki-IVA 4 0 0-19

 

Czołowa klasyfikacja strzelców :

 

10 -  Filip Arendarczyk ( Legia)

7 - Tymek Skibą (Real)

6 - Maksymilianem Rewkowskim (Olimpia)


 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Powiatowy Turniej

o Puchar Tymbarka

Bobolice hala

19.12(WT) godz.1545

U12(2006/2007)

20.12(ŚR) godz.1545

U10(2008/2009)

U8(2010/2011)

 

Świąteczny  Turniej

Trójek Piłkarskich

Bobolice hala

27.12(ŚR)g.1630Skrzacik

g.1745 Skrzaty

28.12(CZ)g.1630Młodzik

LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK

Polanów 4.02.18(N)

(wyj godz.845)

ŻAK

Sianów 17.02.18(SO)

(wyj. godz.930)

ORLIK

Sianów 03.03.18(N)

(wyj. godz.930)

Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 
Odsłon : 1170453
IMIENINY
Wczoraj Albiny Zdzislawy

Dzisiaj : Olimpii Lazarza

Jutro : Gracjana Boguslawa