Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

TERMINARZ / WYNIKI GETBOL

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2018 w Getbola o Puchar Burmistrza

 



PLANOWANY TERMINARZ PGPB 2018 W GETBOLA

O PUCHAR BURMISTRZA

I  Turniej LUTY 2018r. hala przy ul. Głowackiego 7

- 5 (poniedziałek) godz.1600 kategoria Skrzacik 2013 i młodsi,

godz.1700 kategoria Skrzat rocznik 2011/2012

- 7 (środa) godz.1700 kat. Żak rocznik 2009/2010,

- 8 (czwartek)g.1600 Młodzik ( rocz. 2004/2005/2006),Orlik ( rocz.2007/2008)

II Turniej MARZEC 2018r. hala przy ul. Głowackiego 7

III Turniej KWIECIEŃ 2018r. hala/boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

IV Turniej  MAJ 2018r.  boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

V Turniej  4/6/7 CZERWIEC 2018r.  boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15


VI Turniej  WRZESIEŃ 2017r. boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

VII Turniej  PAŹDZIERNIK 2017r. hala/boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

11 LISTOPAD 2018r. - uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród – Gminne Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

 

 

Czołowa klasyfikacja  po V rundach

 

Kategoria Młodzik(2004/2005/2006)

1. Dominika Kozińska – 30 pkt

2. Cyprian Juś – 30 pkt

3. Nathan Bielecki – 29 pkt

4. Mateusz Domański – 27 pkt

5. Oskar Szal – 26 pkt

Kategoria Orlik (2007/2008)

1. Tymek Skiba – 48 pkt

2. Tolek Worońko – 30 pkt

3. Patryk Zdanowski – 18 pkt

4. Kuba Kościołowski – 17 pkt

5. Sergiusz Staszewski 14 pkt

 

 

Kategoria Żak (2009/2010)

1) Antoni Gołębiowski – 40 pkt

2) Igor Kłos – 36 pkt

3) Aleks Dominikowski – 33 pkt

4) Kuba Gołębiowski – 33 pkt

5) Hubert Osowski – 30 pkt

 

Kategoria Skrzat (2011/2012)

2011

1) Hubert Miłek  50 pkt

2) Kamil Adamczewski 36 pkt

3) Mateusz Krauze 21 pkt

4) Hubert Gołębiowski 20 pkt

5) Mikołaj Bubień 16 pkt

 

2012

1. Łukasz Adamczyk 46 pkt

2. Jasiu Kłos 42 pkt

3. Zosia Lichacz 26 pkt

4. Fabian Gawrysiak 24 pkt

5. Filip Szkodziński 22 pkt

Kategoria Skrzacik (2013 i młodsi)

1. Olearczyk Antoni 44 pkt

2. Michał Kudłaczek 28 pkt

3. Michał Dubiecha  17 pkt

4. Hubert Demczur  18 pkt.

5. Bortnik Ksawery 17 pkt

 

 


 


 

 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Odsłon : 1209638
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina