Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

-3.03.18(SO) Sianów - Orlik U10

-4.02(N)Polanów-Młodzik U13

- 17.02(SO) Sianów -Żak U8

 

TERMINARZ / WYNIKI GETBOL

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza

 



PLANOWANY TERMINARZ PGPB 2017 W GETBOLA

O PUCHAR BURMISTRZA

 

I  Turniej STYCZEŃ 2017r. hala przy ul. Głowackiego 7

- 24 (PONIEDZIAŁEK) godz.1530

kategoria Żak ( rocznik 2008/2009), Skrzat ( rocz. 2010/2011), Skrzacik (rocz. 2012 i mł.)

- 25 (WTOREK) godz.1530

kategoria Młodzik ( rocz. 2004/2005), Orlik ( rocz.2006/2007)

 

II Turniej MARZEC 2017r. hala przy ul. Głowackiego 7

 

II Turniej KWIECIEŃ 2017r. hala/boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

- 24 (PONIEDZIAŁEK) godz.1600

kategoria Żak ( rocznik 2008/2009), Skrzat ( rocz. 2010/2011), Skrzacik (rocz. 2012 i mł.)

- 25 (WTOREK) godz.1700

kategoria Młodzik ( rocz. 2004/2005), Orlik ( rocz.2006/2007)

III Turniej  MAJ 2017r.  boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

- 23 (WTOREK) godz.1700

kategoria Młodzik ( rocz. 2004/2005), Orlik ( rocz.2006/2007)

- 29 (PONIEDZIAŁEK)

godz.1630 Skrzacik (rocz. 2012 i mł.)

godz.1730 kategoria Żak ( rocznik 2008/2009) i  Skrzat ( rocz. 2010/2011),

IV Turniej  CZERWIEC 2017r.  boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

 

- 13 (WTOREK) godz.1530

kategoria Młodzik ( rocz. 2004/2005), Orlik ( rocz.2006/2007)

 

- 14 (ŚRODA)

godz.1630 Skrzacik (rocz. 2012 i mł.)

godz.1730 kategoria Żak ( rocznik 2008/2009), Skrzat ( rocz. 2010/2011),

 

V/VI Wakacyjny Turniej   2017r. boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

- wszystkie kategorie :

1) 29 sierpnia (WTOREK) godz.1730
2) 31 sierpnia (CZWARTEK) godz.1730


VII Turniej  WRZESIEŃ 2017r. boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

 

- 27 (ŚRODA)

godz.1630 Skrzacik (rocz. 2012 i mł.)

godz.1730 kategoria Żak ( rocznik 2008/2009), Skrzat ( rocz. 2010/2011)


- 26 (CZWARTEK) godz.1800

kategoria Młodzik ( rocz. 2004/2005), Orlik ( rocz.2006/2007)


VIII Turniej  PAŹDZIERNIK 2017r. hala/boisko

- 24 (WTOREK) godz.1700

kategoria Młodzik ( rocz. 2004/2005), Orlik ( rocz.2006/2007)

- 25 (ŚRODA)

godz.1630 Skrzacik (rocz. 2012 i mł.)

godz.1730 kategoria Żak ( rocznik 2008/2009),  Skrzat ( rocz. 2010/2011)

 

IX Turniej  LISTOPAD 2017r. hala przy ul. Głowackiego 7



GRUDZIEŃ 2017r. GALA SPORTU - uroczyste zakończenie, podsumowanie i wręczenie nagród - hala przy ul. Głowackiego 7

 

 

Klasyfikacja generalna po VII turniejach stan na dzień 28.09.2017r. :

kategoria Młodzik (2004/2005)

1) Dominika Kozińska 59 pkt

2) Tymon Kinder 41 pkt

3) Mateusz Domański 34 pkt

4) Kacper Świtała 32 pkt

5) Nathan Bielecki 31 pkt

6) Bartosz Szlachciak 31 pkt

7) Cyprian Juś 30 pkt

8) Oskar Szal 28 pkt

9) Ilona Zimnicka 6

10) Kacper Rewkowski 5 pkt

11) Jakub Madej 3 pkt

12) Kamila Zimnicka 2 pkt

kategoria Orlik (2006/2007)

1) Filip Arendarczyk 61 pkt

2) Tymoteusz  Skiba 50 pkt

3) Igor Bortnik 43 pkt

4) Sergiusz Staszewski 20 pkt

5) Bartosz Stanisławski 14 pkt

6) Mateusz Serowski 13 pkt

7) Kacper Sidoruk 10 pkt

8) Paweł Wardak 9 pkt

9) Adrian Jastrowski 7 pkt

10) Maksymilian Rewkowski 6 pkt

11) Michał  Malinowski 4 pkt

12) Oliwier Subzda   3 pkt

13) Anatol Worońko 3 pkt

kategoria Żak ( 2008/2009) :

1) Patryk Zdanowski 45 pkt

2) Hubert Zimnicki 37 pkt

3) Tobiasz Skiba  35 pkt

4) Antek Gołębiowski 33 pkt

5) Kuba Kościołowski 29 pkt

6) Hubert Osowski 20 pkt

7) Tomek Czarnota 19 pkt

8) Nadia Borowska 16 pkt

9) Zofia Kudłaczek 16 pkt

10) Mateusz Bereś 15 pkt

11) Szymon Rutkowski 9 pkt

12) Maciej Iżak 7 pkt

13) Wicek Ratajczak 6 pkt

14) Mateusz Żuk 5 pkt

15) Filip Dudziński 4 pkt

Kategoria Skrzat ( 2010/2011) :

1) Aleks Dominikowski 66 pkt

2) Hubert Miłek 43 pkt

3) Kamil Adamczewski 34 pkt

Kuba Gołębiowski 34 pkt

5) Mateusz Krauze 21 pkt

6) Mateusz Białoch 17 pkt

7) Bartek Kłos 15 pkt

8) Igor Kłos 12 pkt

9) Tymek Borowski 12 pkt

10) Emilia Adamus 8 pkt

11) Olek Grzelak 6 pkt

12) Hubert Gołębiowski 1 pkt

Kategoria Skrzacik ( rocznik 2012 i młodsi) :

Ksawery Bortnik 60 pkt

Zosia Lichacz  60 pkt

Dominik Łazar 50 pkt

Antek Olearczyk  40 pkt

Filip Szkodziński 40 pkt

Julian Adamczyk 30 pkt

Jasiu Kłos 30 pkt

Agata Mrozowska 30 pkt

Fabian Gawrysiak 20 pkt

Antek Kędziora 20

Franek Nowak 20 pkt

Oskar Orlikowski 20 pkt

Michał Kudłaczek 20 pkt

Hubert Demczur 10 pkt

Kajetan Skiba 10 pkt

Mikołaj Dymek 10pkt

Nikodem Rutkiewicz 10 pkt

Paweł Olender 10 pkt

 

Michał Dubiecha 10 pkt


 


 

 

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Powiatowy Turniej

o Puchar Tymbarka

Bobolice hala

19.12(WT) godz.1545

U12(2006/2007)

20.12(ŚR) godz.1545

U10(2008/2009)

U8(2010/2011)

 

Świąteczny  Turniej

Trójek Piłkarskich

Bobolice hala

27.12(ŚR)g.1630Skrzacik

g.1745 Skrzaty

28.12(CZ)g.1630Młodzik

LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK

Polanów 4.02.18(N)

(wyj godz.845)

ŻAK

Sianów 17.02.18(SO)

(wyj. godz.930)

ORLIK

Sianów 03.03.18(N)

(wyj. godz.930)

Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Odsłon : 1170437
IMIENINY
Wczoraj Albiny Zdzislawy

Dzisiaj : Olimpii Lazarza

Jutro : Gracjana Boguslawa