Nabór dzieci (dziewcząt i chłopców) od 2/3 lat do 12 lat trwa cały rok

Przyjdź -trenuj i baw się z nami!

---------------------------------------------------------

Liga Bałtycka

-3.03.18(SO) Sianów - Orlik U10

-4.02(N)Polanów-Młodzik U13

- 17.02(SO) Sianów -Żak U8

 

HISTORIA

Piłkarskie Grand Prix Bobolic

HISTORIA

Dnia 9 stycznia 2013r. w auli Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Nikifora Krynickiego w Bobolicach przy ul. Pocztowej 15, odbyło się zebranie organizacyjne w sprawie rozgrywek dla Firm „Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2013” o Puchar Burmistrza.

Sam pomysł zorganizowania rozgrywek dla bobolickich zakładów pracy powstał podczas bardzo udanej imprezy jaką był wrześniowy Bobolicki Festiwal Piłkarski. Zawodnicy biorący udział w kategorii Senior/Oldboj zaproponowali, aby kontynuować tego typy zawody. Wręczająca nagrody Pani Burmistrz Mieczysława Brzoza przychyliła się do prośby zawodników o objęcie patronatem imprezy oraz nieodpłatne udostępnienie hali w okresie zimowym.

Obecni na zebraniu przedstawiciele zakładów pracy zatwierdzili regulamin rozgrywek, przyjęli plan turniejów, wybrali Komisję Dyscyplinarną oraz ustalili wysokość wpisowego.

Organizatorem PGPB jest UKS Olimpia Bobolice, a współorganizatorem ZZ LZS w Szczecinie i Gmina Bobolice.

Celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej, zagospodarowanie czasu wolnego i kształtowanie zdrowego stylu życia, integracja i aktywizacja lokalnego środowiska oraz wykorzystanie nowoczesnej bazy sportowej.

W rocznym cyklu zostanie rozegranych pięć turniejów, w tym dwa halowe. Na turnieju zespoły będą grały systemem „każdy z każdym”.

W rozgrywkach uczestniczyć będą drużyny utworzone z pracowników takich firm jak ( kolejność wg numerów startowych) :

1. Contema Bobolice - osoba odpowiedzialna Paweł Misztal,

2. ZUKiO Bobolice - osoba odpowiedzialna Jan Rewkowski,

3. PCO Popcorn Bobolice – osoba odpowiedzialna Krzysztof Ewertowski,

4. Nadleśnictwo Bobolice - osoba odpowiedzialna Artur Potocki,

5. Policja Bobolice - osoba odpowiedzialna Łukasz Świecki.

Na boisku występować będzie sześciu zawodników (bramkarz + pięciu zawodników w polu). Ilość zmian jest nieograniczona. Dopuszcza się zmiany powrotne. Wymiary boiska standard „ Orlik 2012”, bramki 5x2, rzut karny z odległości 9m. W trakcie wykonywania rzutu wolnego mur drużyny przeciwnej musi być oddalony o 5 metrów od piłki. Na boisku o sztucznej nawierzchni obowiązuje obuwie miękkie - lanki, natomiast w hali obuwie sportowe na jasnej podeszwie – zgodnie z regulaminem obiektów.

Sprawy dyscyplinarne rozstrzygać będzie Komisja PGPB w składzie : Przewodniczący Henryk Kowalski (prezes UKS Olimpia Bobolice) oraz przedstawiciele zespołów biorących udział w rozgrywkach Paweł Misztal (Contema), Jan Rewkowski (ZUKiO), Krzysztof Ewertowski (Popcorn), Artur Potocki (Nadleśnictwo), Łukasz Świecki (Policja).

 

W sobotę 19 października 2013r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15, odbył się piąty ostatni turniej w ramach Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2013 o Puchar Burmistrza.

W turnieju wzięło udział pięć zespołów Contema I (kapitan Paweł Misztal) , Contema II (kapitan Wojciech Wiak), Policja (kapitan Łukasz Świecki) , Nadleśnictwo (kapitan Artur Potocki) z Bobolic oraz Jesion Trans z Przydargini (kapitan Kamil Jesionowski) . Drużyna PCO Popcorn Bobolice (kapitan Krzysztof Ewertowski) z przyczyn organizacyjnych nie wzięła udziału w zawodach i mecze z jej udziałem zostały zweryfikowane jako walkowery 3:0 dla przeciwników.

Sędzią głównym zawodów był Henryk Kowalski, któremu pomagali młodzi wolontariusze Kacper Adamczyk, Filip Banaszek i Emil Zakrzewski, a opiekę medyczną pełniła Teresa Pietruszka.

Ostatni turniej obfitował w niespodziewane wyniki, wielkie emocje, grę twardą , ale prowadzoną z duchem fair play. Do końca zawodów ważyły się losy zwycięstwa w całych rozgrywkach.

Już pierwsze spotkanie w którym Policja pewnie pokonała dotychczasowego lidera Contemę I 2:0 pokazało, że czekają kibiców ekscytujące zawody. Dwie bramki strzelił niezawodny Łukasz Świecki.

Niespodziewanie ostatni turniej zakończył się wygraną Contemy II, która wygrała wszystkie mecze, w tym z Contemą I 3:1 i awansowała na trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej.

W najbardziej emocjonującym spotkaniu Contema II pokonała 7:5 zespół Policji.

Jednak najważniejszy dla końcowej klasyfikacji był przedostatni mecz, w którym zmierzyły się zespoły Contemy I i Jesion Trans. Wygrana dawała Contemie pierwszą lokatę, a w przypadku zwycięstwa Jesion Trans zajmował miejsce na podium. Mecz zakończył się niekorzystnym rezultatem dla obu ekip, czyli remisem 2:2. Z tego wyniku najbardziej zadowolony był zespół Policji, który triumfował w PGPB 2013 i wywalczył piękny puchar . Natomiast Contema I uplasowała się na drugiej pozycji. Trzecie miejsce w tabeli końcowej zajął zespół Contema II, czwarte Jesion Trans,  piąte Nadleśnictwo, a szóste PCO Popcorn.

Zespól Policji wystąpił w następującym składzie : Krzysztof Kot, Łukasz Świecki (kapitan zespołu), Patryk Dzienisiewicz, Daniel Jagielski, Piotr Mordaka oraz Mariusz Augustyniak, Mariusz Piekarski, Jacek Wojciechowski, Kamil Staszkiewicz i Dariusz Piekarski.

Najlepszym strzelcem PGPB 2013 został Łukasz Świecki (Policja) zdobywca 39 bramek. Najlepszymi zawodnikami zostali wybrani Paweł Misztal (Contema I) i Patryk Dzienisiewicz (Policja), a najlepszymi bramkarzami Wojciech Wiak (Contema) i Krzysztof Kot (Policja). Tytuł Fair Play przyznano drużynie Nadleśnictwo Bobolice.

Wszystkie zespoły otrzymały puchary i dyplomy, a ich zawodnicy okolicznościowe medale. Wyróżnionych zawodników nagrodzono statuetkami.

Podczas uroczystego zakończenia nagrody wręczała patronka zawodów Mieczysława Brzoza Burmistrz Bobolic, która pogratulowała zwycięzcom oraz drużynom biorącym udział w tej atrakcyjnej imprezie. Podkreśliła wielki zapał i pasję zawodników do gry w piłkę nożną. Jednocześnie potwierdziła ufundowanie równie okazałego pucharu w II edycji.

Organizatorzy dziękują osobom, które przyczyniły się do sprawnego przebiegu całorocznych rozgrywek.

Należy podkreślić, że wszystkie ekipy potwierdziły udział w Piłkarskim Grand Prix Bobolic 2014 co należy uznać za sukces i potwierdzenie, że turniej jest potrzebny dla mieszkańców gminy Bobolice.

 

Foto archiwum - uczestnicy ostatniego turnieju

 

Klasyfikacja generalna rozgrywek PGPB 2013:

M-ce

Nazwa drużyny

m

pkt

bramki

1.

Policja

25

54

89-36

2.

Contema I

25

52

82-40

3.

Contema II

25

41

55-53

4.

Jesion Trans

25

40

51-57

5.

Nadleśnictwo

25

26

50-79

6.

PCO Popcorn

25

6

25-86

 

Wyróżnienia :

- najlepszy zawodnik : Paweł Misztal (Contema I), Patryk Dzienisiewicz (Policja),

- najlepszy bramkarz : Wojciech Wiak (Contema), Krzysztof Kot ( Policja),

- najlepszy strzelec : Łukasz Świecki (Policja) – 39 bramek,

- Tytuł Fair Play : Nadleśnictwo Bobolice.

Klasyfikacja strzelców :

39 - Łukasz Świecki (Policja),

18 - Mateusz Adamczyk (Contema I), Piotr Majewski (Contema I),

16 - Piotr Adamczyk (Jesion Trans),

14 - Patryk Dzienisiewicz (Policja),

12- Patryk Jaworski ( Contema II), Kamil Jesionowski (Jesion Trans), Paweł Misztal (Contema I),

11 - Kamil Staszkiewicz (Policja),

9 - Sebastian Misztal (Contema II), Piotr Mordaka (Policja),

8 - Krzysztof Pleskaczewski (Nadleśnictwo), Mateusz Urbaniec (Nadleśnictwo),

7- Arkadiusz Dacko (Nadleśnictwo), Kamil Kustrzycki (Contema I),

6- Tomasz Bulgrin (Jesion Trans), Mateusz Gański ( Contema II), Rafał Siwakowski (Contem II),

5- Dawid Olearczyk ( Popcorn), Mariusz Piekarski (Policja), Mateusz Saganowski (Contema I ), sam.,

4- Mariusz Grzelak (Popcorn), Wojciech Grześkowiak (Popcorn), Dawid Jawoszek ( Contrma II), Łukasz Kujawa (Nadleśnictwo), Artur Potocki (Nadleśnictwo),

3- Jędrzej Bortnik (Contema I), Daniel Kluk (Nadleśnictwo), Michał Łobacz (Contema I). Tomasz Snoch (Popcorn), Jarosław Radosz (Popcorn),

2- Łukasz Fir (Popcorn), Tomasz Jabłoński (Popcorn), Daniel Jagielski (Policja), Remigiusz Gołombniak (Jesion Trans), Konrad Kunc (Contema II),

1- Mariusz Bednarz (Nadleśnictwo), Daniel Dudziński ( Jesion Trans), Kędziora Krzysztof (Contema I), Radosław Krzymiński (Jesion Trans), Paweł Marciniewski (Jesion Trans), Hubert Oleksiak (Contema II), Krzysztof Osmulski (Jesion Trans), Tomasz Więckowski (Contema II).

 

 

 

II edycja PGPB 2014 ...

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2014


TERMINARZ/WYNIKI

 

I - hala 25 stycznia 2014r. ( sobota) od godz. 1400 - gospodarz Sołectwo/Czarni Radwanki

II - hala 15 marca 2014r. (sobota) od godz. 1400 - gospodarz Nadleśnictwo

III - boisko 3 maja 14r. (sobota) 1100 turniej z okazji Święta Narodowego Konstytucji 3 Maja - gospodarz Contema

IV - boisko 28 czerwca (sobota) godz. 1400 - gospodarz Jesion Trans

V - boisko 13 września (sobota) godz. 1300 turniej z okazji Dni Piłkarza - gospodarz Policja i Przyjaciele

VI - boisko 18 października (sobota) godz. 1100 - gospodarz Sołectwo/Sparta GIT Głodowa

VII-  boisko - 11 listopada (wtorek) godz. 1100 turniej z okazji Narodowego Święta Niepodległości – uroczyste zakończenie i wręczenie nagród - gospodarz Sołectwo/Czarni Radwanki


 

1 Turniej - 25 stycznia 2014 roku (sobota) godz. 1400 – hala widowiskowo-sportowa przy ul. Głowackiego 7

(gospodarz - Sołectwo/Czarni Radwanki)


wyniki :

 

Jesion Trans - Nadleśnictwo 4:4

(J- Jesionowski 2, Bulgrin 2, N- Krzyśko 2, Potocki, Pleskaczewski)

S/Spalta GIT Głodowa - S/Czarni Radwanki 3:0

(Sapiecho 2, Wysocki )

PCO - Policja i Przyjaciele 1:2

(P- Molenda, PP – Jankowski, Świecki)

Jesion Trans - Contema 4:1

(J-Turek 2, Jesionowski, Bulgrin, C- Saganowski)

S/Spalta GIT Głodowa - Policja i Przyjaciele 3:1

(S-Wysocki 2, Kwaśny, PP – Łopacki)

Nadleśnictwo - PCO 3:2

(N-Pleskaczewski, Krzyśko, Kujawa, PC – Dudnik, Babec)

S/Czarni Radwanki - Contema 3:4

(R-Gołombniak, Dudziński D., Sobolenko, C-Misztal P. 3, Misztal S.)

Jesion Trans - PCO 4:2

(J- Jesionowski, Radosz, Adamczyk, PC – Jabłoński, Babec)

Nadleśnictwo - Policja i Przyjaciele 2:6

(N- Kujawa, Pleskaczewski, PP – Świecki, Piekarski 3, Łopacki)

S/Spalta GIT Głodowa - Contema 3:1

(S-Sapiecho 2, Pańpuch, C- Gański)

S/Czarni Radwanki - PCO 8:2

(R- Gołombniak 2, Sobolenko 3, Dudziński D. 3, PC – Snoch, Molenda)

Jesion Trans - Policja i Przyjaciele 4:2

(J-Jesionowski, Turek, Adamczyk, sam., PP – Piekarski, Świecki)

Nadleśnictwo – Contema 1:7

(N – Krzyśko, C- Gański 2, Saganowski, Majewski 4)

S/Spalta GIT Głodowa - PCO 6:1

(S - Wysocki 3, Kwaśny 3, PC – Molenda)

Jesion Trans - S/Czarni Radwanki 3:2

(Adamczyk 3)

Nadleśnictwo - S/Spalta GIT Głodowa 1:8

( N- Krzyśko, S- Sapiecho 2, Wysoki 4, Pańpuch 2)

S/Czarni Radwanki - Policja i Przyjaciele 1:4

(R-Sobolenko , PP – Staszkiewicz, Łopacki, Świecki 2)

Contema - PCO 10:2

(Gański 3, Misztal P. 2, Saganowski 2, Majewski 3, PC – Dudnik, Jabłoński)

Jesion Trans - S/Spalta GIT Głodowa 2:1

(J – Adamczyk, Bulgrin, S – Kwaśny)

Nadleśnictwo - S/Czarni Radwanki 3:5

(N- Pleskaczewski , Potocki, Krzyśko, R – Podolak, Mikołajczyk 2, Gołombniak, Sobolenko)

Policja i Przyjaciele - Contema 4:1

(PP – Piekarski 2, Świecki, Staszkiewicz, C- Gański)

 

2 Turniej - 15 marca 2014 roku (sobota) godz. 1400 – hala widowiskowo-sportowa przy ul. Głowackiego 7

(gospodarz Nadleśnictwo)

wyniki :

 

Jesion Trans - Nadleśnictwo 5:3

(J- Turek, T.Kwaśny 2, P.Adamczyk 2, N-Urbaniec 2, Matuszewski)

S/Spalta GIT Głodowa - S/Czarni Radwanki 2:0

(L.Kwaśny, Kanasiuk )

PCO - Policja i Przyjaciele 0:3

Jesion Trans - Contema 2:5

(J- P.Adamczyk 2, C- Majewski 2, Gański 3)

S/Spalta GIT Głodowa - Policja i Przyjaciele 1:2

(S-D.Pańpuch, PP – Świecki 2)

Nadleśnictwo - PCO 3:0

S/Czarni Radwanki - Contema 0:4

(Gański, Misztal P. 2, Majewski)

Jesion Trans - PCO 3:0

Nadleśnictwo - Policja i Przyjaciele 0:6

(Świecki 2, Mordaka 3, Dzienisiewicz)

S/Spalta GIT Głodowa - Contema 1:1

(S-R. Pańpuch, C- Gański)

S/Czarni Radwanki - PCO 3:0

Jesion Trans - Policja i Przyjaciele 3:5

(J- P. Adamczyk, PP – (Świecki 2, Mordaka , Dzienisiewicz 2)

Nadleśnictwo – Contema 1:9

(N – Nowicki, C- Majewski 9)

S/Spalta GIT Głodowa - PCO 3:0

Jesion Trans - S/Czarni Radwanki 4:1

(J-Adamczyk 3, Turek, R- K.Czapla)

Nadleśnictwo - S/Spalta GIT Głodowa 3:7

( N-Pleskaczewski, Dacko, Matuszewski, S- Wysoki 3, R.Pańpuch 2, D.Pańpuch 2)

S/Czarni Radwanki - Policja i Przyjaciele 2:5

(R-Sobolenko, K.Czapla , PP – Staszkiewicz 2, Mordaka 2,Świecki)

Contema - PCO 3:0

Jesion Trans - S/Spalta GIT Głodowa 3:2

(J – M.Zimnicki, Skuza, Turek, S – Wysocki 2)

Nadleśnictwo - S/Czarni Radwanki 2:3

(N- Nowicki, Urbaniec, R –Gołombniak, K.Czapla 2)

Policja i Przyjaciele - Contema 4:1

(PP –Świecki 2, Staszkiewicz, Dzienisiewicz, C- Kędziora)

3 Turniej - 3 Maja 2014 roku (sobota)- boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15 -   turniej z okazji

Święta Narodowego Konstytucji Trzeciego Maja

(gospodarz Contema)


Wyniki :

Jesion Trans - Nadleśnictwo 5:1

(J- Burglin, Jesionowski, P.Adamczyk 3, N- Pleskaczewski)

S/Sparta GIT Głodowa - S/Czarni Radwanki 2:2

(S- Wysocki, D.Pańpuch, R- Juś, Pedrycz )

PCO - Policja i Przyjaciele 0:3

Jesion Trans - Contema 1:2

(J- P.Adamczyk, C- Majewski , Misztal)

S/Sparta GIT Głodowa - Policja i Przyjaciele 2:0

(D.Pańpuch, Wysocki)

Nadleśnictwo - PCO 3:0

S/Czarni Radwanki - Contema 0:1

(Saganowski)

Jesion Trans - PCO 3:0

Nadleśnictwo - Policja i Przyjaciele 1:0

(Nowicki)

S/Sparta GIT Głodowa - Contema 4:2

(S- Wysocki 2, L. Kwaśny, D. Pańpuch, C- Majewski, Saganowski)

S/Czarni Radwanki - PCO 3:0

Jesion Trans - Policja i Przyjaciele 4:0

(J- Adamczyk, Jesionowski)

Nadleśnictwo – Contema 1:2

(N – Kujawa, C- Majewski , Saganowski))

S/Sparta GIT Głodowa - PCO 3:0

Jesion Trans - S/Czarni Radwanki 1:0

(Adamczyk)

Nadleśnictwo - S/Sparta GIT Głodowa 1:5

( N- sam., S- Wysoki 2, R.Pańpuch , D.Pańpuch, L.Kwaśny)

S/Czarni Radwanki - Policja i Przyjaciele 3:0

Contema - PCO 3:0

Jesion Trans - S/Sparta GIT Głodowa 2:2

(J –Adamczyk, Jesionowski, S – Szadziński, D.Pańpuch)

Nadleśnictwo - S/Czarni Radwanki 1:3

(N- sam., R –Gołombniak, ........... 2)

Policja i Przyjaciele - Contema 0:3

 

4 Turniej - 28 czerwca  2014 roku (sobota)- boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

(gospodarz Jesion Trans)



 

Wyniki :

Policja i Przyjaciele - Contema Bobolice 2:0

(bramki : Augustyniak 2)

Jesion Trans - Nadleśnictwo Bobolice 4:0

(Bulgrin, Kononowicz, P. Adamczyk, Skuza)

Sołectwo/Sparta GIT Głodowa - Sołectwo /Czarni Radwanki 2:0

(Kwaśny, Szadziński)

Policja i Przyjaciele - Jesion Trans 2:0

(Piekarski, Świecki)

Contema Bobolice -      Sołectwo /Sparta GIT Głodowa 3:3

(C-Saganowski, Subzda, Gański, S-D.Pańpuch, Krajce)

Nadleśnictwo Bobolice - Policja i Przyjaciele 0:6

(Piekarski 3, Kot, Świecki, Dąbrowski)

Jesion Trans - Sołectwo /Czarni Radwanki 3:3

(J-P.Adamczyk, Bulgrin, Paczkowski, Cz-Dudziński, Sobolenko, Gołombniak)

Sołectwo/Sparta GIT Głodowa - Policja i Przyjaciele 0:0

Nadleśnictwo Bobolice - Contema Bobolice 2:4

(Schulc, Bejger, C- Gański 2, Subzda 2)

Sołectwo /Czarni Radwanki - Policja i Przyjaciele 1:2

(Cz-Gołombniak, P- Świecki, Staszkiewicz)

Jesion Trans - Contema Bobolice 1:6

(J- Turek, C- Saganowski 5, Subzda)

Nadleśnictwo Bobolice - Sołectwo /Sparta GIT Głodowa 0:1

(D.Pańpuch)

Contema Bobolice -         Sołectwo/Czarni Radwanki 5:1

(C-Saganowski 2, Gański, Subzda 2, Cz-Gołombniak)

Jesion Trans -     Sołectwo /Sparta GIT Głodowa 0:0

Sołectwo/Czarni Radwanki - Nadleśnictwo Bobolice 5:1

(C-Turkowski 2, Sobolenko 2, Juś, N-Bejger)

 


5 Turniej - 13 września  2014 roku (sobota)- boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

(gospodarz Policja i Przyjaciele)


 

 

Jesion Trans - Nadleśnictwo Bobolice 3:0

S/Sparta GIT Głodowa - S/Czarni Radwanki 2:0

Policja i Przyjaciele - Contema Bobolice 2:1

Jesion Trans - S/Czarni Radwanki 2:0

Nadleśnictwo Bobolice - Contema Bobolice 3:3

S/Sparta GIT Głodowa - Policja i Przyjaciele 1:0

Jesion Trans - Contema Bobolice 6:0

Nadleśnictwo Bobolice - S/Sparta GIT Głodowa 2:3

S/Czarni Radwanki - Policja i Przyjaciele 2:2

Jesion Trans - S/Sparta GIT Głodowa 0:0

Nadleśnictwo Bobolice - Policja i Przyjaciele 1:5

Contema Bobolice - S/Czarni Radwanki 2:0

Policja i Przyjaciele - Jesion Trans 4:0

S/Czarni Radwanki - Nadleśnictwo Bobolice 5:0

Contema Bobolice - S/Sparta GIT Głodowa 3:2

 

6 Turniej - 18 października  2014 roku (sobota)- boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

(gospodarz Sołectwo/Sparta GIT Głodowa)

 

 

Wyniki :

Policja i Przyjaciele - Contema Bobolice 0:2

S/Sparta GIT Głodowa - S/Czarni Radwanki 3:0

Nadleśnictwo Bobolice - Contema Bobolice 0:3

S/Sparta GIT Głodowa - Policja i Przyjaciele 0:1

Contema Bobolice - S/Czarni Radwanki 7:1

Nadleśnictwo Bobolice - S/Sparta GIT Głodowa 0:3

S/Czarni Radwanki - Policja i Przyjaciele 0:4

Jesion Trans - S/Sparta GIT Głodowa 1:2

Nadleśnictwo Bobolice - Policja i Przyjaciele 0:3

Jesion Trans - Contema Bobolice 3:3

Policja i Przyjaciele - Jesion Trans 0:1

S/Czarni Radwanki - Nadleśnictwo Bobolice 3:0

Contema Bobolice - S/Sparta GIT Głodowa 3:2

Jesion Trans - Nadleśnictwo Bobolice 3:0

Jesion Trans - S/Czarni Radwanki 0:0

 

 

Turniej Finałowy - 11 listopada  2014 roku (wtorek)- boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

(gospodarz Sołectwo/Czarni Radwanki)

 

 

 

 

 

Jesion Trans - Nadleśnictwo Bobolice 3:0

S/Sparta GIT Głodowa - S/Czarni Radwanki 2:0

Policja i Przyjaciele - Contema Bobolice 0:0

Jesion Trans - S/Czarni Radwanki 0:1

Nadleśnictwo Bobolice - Contema Bobolice 0:7

S/Sparta GIT Głodowa - Policja i Przyjaciele 1:1

Jesion Trans - Contema Bobolice 3:5

Nadleśnictwo Bobolice - S/Sparta GIT Głodowa 1:3

S/Czarni Radwanki - Policja i Przyjaciele 0:3

Jesion Trans - S/Sparta GIT Głodowa 1:2

Nadleśnictwo Bobolice - Policja i Przyjaciele 1:2

Contema Bobolice - S/Czarni Radwanki 8:1

Policja i Przyjaciele - Jesion Trans 1:2

S/Czarni Radwanki - Nadleśnictwo Bobolice 7:0

Contema Bobolice - S/Sparta GIT Głodowa 1:5


 

 

Klasyfikacja generalna :

Tabela końcowa:

1.

Contema Bobolice

35

68

102-60

2.

Policja i Przyjaciele Bobolice

35

67

81-35

3.

S/Sparta GIT Głodowa

35

65

83-62

4.

Jesion Trans Przydargiń

35

61

90-56

5.

Sołectwo/Czarni Radwanki

35

34

57-85

6.

Nadleśnictwo Bobolice

35

5

36-151

 

Wyróżnienia :


Najlepszy zawodnik : Piotr Adamczyk (Jesion Trans)

Najlepszy bramkarz : Krzysztof Kot (Policja i Przyjaciele)

Najlepszy strzelec : Janusz Wysocki (Sparta)

Najwszechstronniejszy zawodnik : Kamil Jesionowski (Jesion Trans)

Tytuł Fair Play : zespół Sołectwo/Czarni Radwanki

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach :

Contema : Mateusz Saganowski, Jarosław Subzda,

Policja i Przyjaciele : Kamil Staszkiewicz, Daniel Jagielski,

Sołectwo/Sparta GIT Głodowa : Krzysztof Krajce, Robert Pańpuch,

Jesion Trans – Roman Zimnicki, Tomasz Kwaśny,

Sołectwo/Czarni Radwanki : Remigiusz Gołombniak, Damian Kmetyk

Nadleśnictwo – Krzysztof Pleskaczewski, Mariusz Pawłowski

Klasyfikacja strzelców :


38 - Wysocki (Sparta),

34 –Adamczyk P.(Jesion Trans),

31 – Świecki (Policja),

26 –Saganowski (Contema),

22 – Majewski ( Contema).

17 - Gański (Contema),

15 - Pańpuch D.(Sparta),

14- Misztal P. (Contema),

13 - Gołombniak (Czarni),

12 - Jesionowski (Jesion Trans), Myśliński (Contema),

10 - Piekarski (Policja), Sobolenko (Czarni), (Contema),

9 - Kwaśny L. (Sparta), Urbaniec (Nadleśnictwo),

8 - Paczkowski (Jesion Trans), Pleskaczewski (Nadleśnictwo), Staszkiewicz (Policja),

7 – Augustyniak (Policja), Burglin (Jesion Trans), Misztal S. (Contema), Pańpuch R. (Sparta), Sapiecho (Sparta), Subzda Turek (Jesion Trans),

6 – Adamczyk M.(Jesion Trans), Dudziński D. (Czarni), Krzyśko (Nadleśnictwo), Mordaka (Policja),

5- Dzienisiewicz (Policja), Pedrycz (Czarni),

4 –Jagielski (Policja), Jankowski (Policja), Juś (Czarni), Łopacki (Policja), Siwakowski M. ( Czarni),

3 – Bejger (Nadleśnictwo), Krajce (Sparta), Kujawa (Nadleśnictwo), Molenda (PCO), Nowicki (Nadleśnictwo), ), Skuza (Jesion Trans), sam.,

2 –Babec (PCO), Dudnik (PCO), Hamerlik (Czarni), Jabłoński (PCO),Kmetyk (Czarni), Kwaśny T. (Jesion Trans), Matuszewski (Nadleśnictwo), Mikołajczyk (Czarni), Potocki (Nadleśnictwo), Stryjewski (Contema), Szadziński (Sparta),Turkowski (Czarni),

1 – Dąbrowski (Policja), Dacko (Nadleśnictwo), Kanasiuk (Spalta GIT), Karpiński (Contema), Kędziora (Contema), Kononowicz (Jesion Trans), Kot (Policja), Krawiecki (Czarni), Krzemiński (Jesion Trans), Podolak (Czarni), Radosz (Jesion Trans), Schulc (Nadleśnictwo), Walaszczyk (Czarni), Zimnicki M.(Jesion Trans), Snoch (PCO), Zimnicki R.(Jesion Trans).

 


Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2015 w Getbola o Puchar Burmistrza

 

I  Turniej 21.03.2015r. godz. 1000 hala przy ul. Głowackiego 7


 

wyniki :


Kategoria Orlik Młodszy ( rocznik 2005)

 

1. Marcel Walaszczyk 10
2. Nathan Bielecki 8
3. Mateusz Domański 7
4. Cyprian Juś 6
5. Oliwier Nowocień 5
6. Karol Jurkanis 4

Kategoria Żak ( rocznik 2006)
1. Maksymilian Rewkowski 10
2. Kacper Sidoruk 8
3. Jakub Jarzyński 7
4. Aleksander Malinowski 6
5. Dawid Stanisławski 5
6. Szymon Zakrzewski 4

Kategoria Żaczek ( rocznik 2007)
1. Tymek Skiba 10
2. Michał Malinowski 8
3. Adrian Jastrowski 7
4. Klaudia Fortuniak 6
5. Kamil Kwaśny 5

Kategoria Skrzat ( rocznik 2008)
1. Filip Adamczyk 10
2. Patryk Zdanowski 8
3. Tobiasz Skiba 7

 

Kategoria Skrzacik ( rocznik 2009)
1. Jakub Kościołowski  10
3. Nadia Borowska 8

 

Kategoria Maluch ( rocznik 2010 i młodsi)
1. Aleksander Grzelak 10
1. Igor Kłos 10


II  Turniej 11.04.2015r. (sobota)  godz. 1300 boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15


 

Przy pięknej słonecznej pogodzie w sobotę 11 kwietnia 2015r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 , odbył się II turniej w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2015 w Getbola o Puchar Burmistrza.

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali : Marcel Wojcieszak (Młodzik), Bartek Szlachciak (Orlik), Mateusz Domański (Orlik Młodszy), Filip Arendarczyk (Żak), Mateusz Serowski (Żaczek), Filip Adamczyk(Skrzat), Kuba Kościołowski (Skrzacik).

 

 

Wyniki turnieju :

Kategoria Młodzik ( rocznik 2003)

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Punkty

1. Marcel Wojcieszak 10

2. Kacper Adamczyk 8

Kategoria Orlik ( rocznik 2004)

1. Bartek Szlachciak 10

2. Dominika Kozińska 8

Kategoria Orlik Młodszy ( rocznik 2005)

1. Mateusz Domański 10

2. Karol Jurkanis 8

3. Cyprian Juś 7

4. Oskar Szal 6

5. Nathan Bielecki 5

Kategoria Żak ( rocznik 2006)

1. Filip Arendarczyk 10

2. Maksymilian Rewkowski 8

3. Mariusz Szadziński 7

4. Kacper Sidoruk 6

5. Jakub Jarzyński 5

Kategoria Żaczek ( rocznik 2007)

1. Mateusz Serowski 10

2. Tymek Skiba 8

3. Adrian Jastrowski 7

4. Sergiusz Staszewski 6

Kategoria Skrzat ( rocznik 2008)

1. Filip Adamczyk 10

2. Tomasz Czarnota 8

3. Tobiasz Skiba 7

4. Zofia Kudłaczek 6

Kategoria Skrzacik ( rocznik 2009)

1. Jakub Kościołowski 10


Klasyfikacja generalna :

Kategoria Młodzik ( rocznik 2003)

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Punkty

1. Marcel Wojcieszak 10

2. Kacper Adamczyk 8

Kategoria Orlik ( rocznik 2004)

1. Bartek Szlachciak 10

2. Dominika Kozińska 8

Kategoria Orlik Młodszy ( rocznik 2005)

1. Mateusz Domański 17

2. Cyprian Juś 13

3. Karol Jurkanis 12

4. Marcel Walaszczyk 10

5. Nathan Bielecki 8

6. Oskar Szal 6

7. Oliwier Nowocień 5

Kategoria Żak ( rocznik 2006)

1. Maksymilian Rewkowski 18

2. Kacper Sidoruk 14

3. Jakub Jarzyński 12

4. Filip Arendarczyk 10

5. Mariusz Szadziński 7

6. Aleksander Malinowski 6

7. Dawid Stanisławski 5

8. Szymon Zakrzewski 4

Kategoria Żaczek ( rocznik 2007)

1. Tymoteusz Skiba 18

2. Adrian Jastrowski 15

3. Mateusz Serowski 10

4. Michał Malinowski 8

5. Klaudia Fortuniak 6

Sergiusz Staszewski 6

7. Kamil Kwaśny 5

 

 

Kategoria Skrzat ( rocznik 2008)

1. Filip Adamczyk 20

2. Tobiasz Skiba 14

3. Tomasz Czarnota 8

4. Patryk Zdanowski 8

5. Zofia Kudłaczek 6

Kategoria Skrzacik ( rocznik 2009)

1. Jakub Kościołowski 20

2. Nadia Borowska 5

Kategoria Maluch ( rocznik 2010 i młodsi)

1. Aleksander Grzelak 10

1. Igor Kłos 10


 

 

III  Turniej 25.04.2015r. (sobota)  godz. 1300 boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

 

 

 

Po raz kolejny przy pięknej wiosennej pogodzie w sobotę 25 kwietnia 2015r. w Bobolicach na boisku Olimpia przy ul. Pocztowej 15 , odbył się III turniej w ramach rozgrywek Piłkarskiego Grand Prix Bobolic 2015 w Getbola o Puchar Burmistrza.

Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali : Marcel Wojcieszak (Młodzik), Mateusz Domański (Orlik Młodszy), Filip Arendarczyk (Żak), Mateusz Serowski (Żaczek), Patryk Zdanowski (Skrzat), Zofia Kudłaczek (Skrzacik), Aleksander Grzelak (Maluch).

 

 

 

Wyniki turnieju :

Kategoria Młodzik ( rocznik 2003)

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Punkty

1. Marcel Wojcieszak 10

2. Roksana Serowska 8

Kategoria Orlik Młodszy ( rocznik 2005)

1. Mateusz Domański 10

2. Oskar Szal 8

Kategoria Żak ( rocznik 2006)

1. Filip Arendarczyk 10

2. Mariusz Szadziński 8

3. Bartosz Stanisławski 7

Kategoria Żaczek ( rocznik 2007)

1. Mateusz Serowski 10

2. Tymek Skiba 8

3. Martyna Łajdych 7

4. Oliwier Żebrowski 6

5. Michał Kostewicz 5

Kategoria Skrzat ( rocznik 2008)

1. Patryk Zdanowski 10

2. Filip Adamczyk 8

3. Tobiasz Skiba 7

Kategoria Skrzacik ( rocznik 2009)

1. Zofia Kudłaczek 10

2. Jakub Kościołowski 8

Kategoria Maluch ( rocznik 2010 i młodsi)

1 Aleksander Grzelak

Klasyfikacja generalna :

Kategoria Młodzik ( rocznik 2003)

1. Marcel Wojcieszak 10

2. Kacper Adamczyk 8

Roksana Serowska 8

Kategoria Orlik ( rocznik 2004)

1. Bartek Szlachciak 10

2. Dominika Kozińska 8

Kategoria Orlik Młodszy ( rocznik 2005)

1. Mateusz Domański 27

2. Oskar Szal 14

3. Cyprian Juś 13

4. Karol Jurkanis 12

5. Marcel Walaszczyk 10

6. Nathan Bielecki 8

7. Oliwier Nowocień 5

Kategoria Żak ( rocznik 2006)

1. Filip Arendarczyk 20

2. Maksymilian Rewkowski 18

3. Mariusz Szadziński 15

4. Kacper Sidoruk 14

5. Jakub Jarzyński 12

6. Aleksander Malinowski 6

7. Dawid Stanisławski 5

8. Szymon Zakrzewski 4

Kategoria Żaczek ( rocznik 2007)

1. Tymoteusz Skiba 26

2. Mateusz Serowski 20

3. Adrian Jastrowski 15

4. Michał Malinowski 8

5. Martyna Łajdych 7

6. Klaudia Fortuniak 6

Sergiusz Staszewski 6

Oliwier Żebrowski 6

9. Kamil Kwaśny 5

Michał Kostewicz 5

Kategoria Skrzat ( rocznik 2008)

1. Filip Adamczyk 28

2. Tobiasz Skiba 21

3. Patryk Zdanowski 18

4. Tomasz Czarnota 8

Kategoria Skrzacik ( rocznik 2009)

1. Jakub Kościołowski 28

2. Zofia Kudłaczek 18

3.. Nadia Borowska 5

Kategoria Maluch ( rocznik 2010 i młodsi)

1. Aleksander Grzelak 20

2. Igor Kłos 10

 

 

IV  Turniej 23.05.2015r. (sobota)  godz. 1300 boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15


 

Zawody zostały rozegrane w ośmiu kategoriach wiekowych dla dziewcząt i chłopców : Młodzik Młodszy rocznik 2003, Orlik rocznik 2004, Orlik Młodszy rocznik 2005, Żak rocznik 2006, Żaczek rocznik 2007, Skrzat rocznik 2008, Skrzacik rocznik 2009, Malcy rocznik 2010.


 

Wyniki turnieju :

Kategoria Młodzik ( rocznik 2003)

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Punkty

1. Marcel Wojcieszak 10

Kategoria Orlik ( rocznik 2004)

1. Dominika Kozińska 10

2. Bartek Szlachciak 8

Kategoria Orlik Młodszy ( rocznik 2005)

1. Nathan Bielecki 10

2. Mateusz Domański 8

3. Karol Jurkanis 7

4. Oskra Proch 6

Kategoria Żak ( rocznik 2006)

1. Maksymilian Rewkowski 10

2. Bartosz Stanisławski 8

3. Kacper Sidoruk 7

4. Jan Dębski 6

Kategoria Żaczek ( rocznik 2007)

1. Michał Malinowski 10

2. Tymek Skiba 8

3. Oliwier Żebrowski 7

4. Martyna Łajdych 6

Kategoria Skrzat ( rocznik 2008)

1. Filip Adamczyk 10

2. Tobiasz Skiba 8

Kategoria Skrzacik ( rocznik 2009)

1. Jakub Kościołowski 10

Kategoria Maluch ( rocznik 2010 i młodsi)

1 Igor Kłos 10

Klasyfikacja generalna :

Kategoria Młodzik ( rocznik 2003)

1. Marcel Wojcieszak 20

2. Kacper Adamczyk 8

Roksana Serowska 8

 

Kategoria Orlik ( rocznik 2004)

1. Bartek Szlachciak 18

Dominika Kozińska 18

Kategoria Orlik Młodszy ( rocznik 2005)

1. Mateusz Domański 35

2. Karol Jurkanis 19

3. Nathan Bielecki 18

4. Oskar Szal 14

5. Cyprian Juś 13

6. Marcel Walaszczyk 10

7. Oskar Proch 6

8. Oliwier Nowocień 5

Kategoria Żak ( rocznik 2006)

1. Maksymilian Rewkowski 28

2. Kacper Sidoruk 21

3. Filip Arendarczyk 20

4. Mariusz Szadziński 15

5. Jakub Jarzyński 12

6. Bartek Stanisławski 8

7. Jan Dębski 6

Aleksander Malinowski 6

9. Dawid Stanisławski 5

10. Szymon Zakrzewski 4

Kategoria Żaczek ( rocznik 2007)

1. Tymoteusz Skiba 34

2. Mateusz Serowski 20

3. Michał Malinowski 18

4. Adrian Jastrowski 15

5. Oliwier Żebrowski 13

Martyna Łajdych 13

7. Klaudia Fortuniak 6

Sergiusz Staszewski 6

9. Kamil Kwaśny 5

Michał Kostewicz 5

Kategoria Skrzat ( rocznik 2008)

1. Filip Adamczyk 38

2. Tobiasz Skiba 29

3. Patryk Zdanowski 18

4. Tomasz Czarnota 8

Kategoria Skrzacik ( rocznik 2009)

1. Jakub Kościołowski 38

2. Zofia Kudłaczek 18

3.. Nadia Borowska 5

Kategoria Maluch ( rocznik 2010 i młodsi)

1. Aleksander Grzelak 20

Igor Kłos 20

 

V  Turniej 16-20.06.2015r. (sobota) boisko Olimpia przy ul. Pocztowej 15

 

Wyniki turnieju z dnia 16 czerwca br. :

Kategoria Młodzik ( rocznik 2003)

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Punkty

1. Jakub Kłos 10

Kategoria Orlik ( rocznik 2004)

1. Tymon Kinder 10

2. Bartek Szlachciak 8

3. Damian Kęsicki 7

4. Kacper Świtała 6

 

 

Klasyfikacja generalna :

Kategoria Młodzik ( rocznik 2003)

1. Marcel Wojcieszak 20

2. Jakub Kłos 10

3/4. Kacper Adamczyk 8

Roksana Serowska 8

 

Kategoria Orlik ( rocznik 2004)

1. Bartek Szlachciak  26

2. Dominika Kozińska 18

3. Tymon Kinder 10

4. Damian Kęsicki 7

5. Kacper Świtała 6

 

 

 

Klasyfikacja generalna 2015r. :

Kategoria Młodzik ( rocznik 2003)

Miejsce Imię i nazwisko zawodnika Punkty

1. Marcel Wojcieszak 50

2. Kacper Adamczyk 16

3. Patryk Szociński 8

 

Kategoria Orlik ( rocznik 2004)

1. Bartek Szlachciak 36

2. Dominika Kozińska 23

3. Tymon Kinder 20

 

Kategoria Orlik Młodszy ( rocznik 2005)

1. Mateusz Domański 43

2. Nathan Bielecki 24

3. Cyprian Juś 23

 

Kategoria Żak ( rocznik 2006)

1. Filip Arendarczyk 38

2. Maksymilian Rewkowski 34

3. Kacper Sidoruk 21

 

Kategoria Żaczek ( rocznik 2007)

1. Tymoteusz Skiba 54

2. Mateusz Serowski 38

3. Martyna Łajdych 21

 

 

Kategoria Skrzat ( rocznik 2008)

1. Tobiasz Skiba 49

2. Filip Adamczyk 38

3. Patryk Zdanowski 18

 

Kategoria Skrzacik ( rocznik 2009)

1. Jakub Kościołowski 61

2. Zofia Kudłaczek 28

3. Nadia Borowska 5


Kategoria Maluch ( rocznik 2010 i młodsi)

1. Igor Kłos 27

2. Aleksander Grzelak 20

3. Adam Gzubicki 10

 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2016 w Getbola o Puchar Burmistrza


Foto Najlepsi zawodnicy PGPB 2016 w Getbola o Puchar Burmistrza z nagrodami

 

 

Klasyfikacja generalna :

Kategoria Młodzik ( rocznik 2004)

1. Tymon Kinder  59 pkt

2. Dominika Kozińska 44 pkt

3. Bartosz Szlachciak 39 pkt

4. Jakub Madej 34 pkt

5. Damian Kęsicki 33 pkt

6. Kacper Świtała 28 pkt

7. Kacper Rewkowski 13 pkt

8. Wiktor Ułanowski 6 pkt

Kategoria Młodzik Młodszy ( rocznik 2005)

1. Mateusz Domański 80 pkt

2. Oskar Szal 55 pkt

3. Cyprian Juś 40 pkt

4. Nathan Bielecki 29 pkt

5. Oskar Proch 5 pkt

Kategoria Orlik ( rocznik 2006)

Filip Arendarczyk 56 pkt

2. Rewkowski Maksymilian 10 pkt

3. Sidoruk Kacper 11 pkt

4. Bartosz Stanisławski 10 pkt

5. Olaf Treder 9 pkt

6. Czubaszek Olaf 8 pkt

7. Rewkowski Oliwier 7 pkt

Kategoria Orlik Młodszy ( rocznik 2007)

1. Tymoteusz Skiba 74 pkt

2. Anatol Worońko 33 pkt

3. Sergiusz Staszewski 27 pkt

4. Adrian Jastrowski 23 pkt

5. Wiktor Madej 18 pkt

6. Oliwier Żebrowski 16 pkt

7. Mateusz Serowski 15 pkt

8. Oliwier Subzda 14 pkt

9. Martyna Łajdych 13pkt

10. Lenart Wojciech 10 pkt

11. Malinowski Michał 7 pkt

12. Michał Kostewicz 6 pkt

13. Igor Witkowski 4 pkt

Kategoria Żak ( rocznik 2008)

1. Tobiasz Skiba 61 pkt

2. Hubert Zimnicki 55 pkt

3. Patryk Zdanowski 47 pkt

4. Aleksandra Krauze 26 pkt

5. Mateusz Gołucki 25 pkt

6. Filip Adamczyk 20 pkt

7. Dudziński Filip 16 pkt

8. Tomek Czarnota 13 pkt

9. Dominik Solczak 12 pkt

10. Nikila Białoch 7 pkt

11. Dominik Zając 5 pkt

12. Klaudia Kota 2 pkt

Kategoria Żaczek ( rocznik 2009)

1. Zofia Kudłaczek 64 pkt

2. Jakub Kościołowski 38 pkt

3. Filip Frąckowiak 26 pkt

4 Osowski Hubert 22 pkt

5. Nadia Borowska 13 pkt

6. Maciek Iżak 10 pkt

Maksymilian Babec 10 pkt

8. Gołebiowski Antoni 8 pkt

9. Jawoszek Igor 7 pkt

Kategoria Skrzat ( rocznik 2010)

1. Aleks Dominikowski 57 pkt

2. Igor Kłos 43 pkt

3. Mateusz Białoch 24 pkt

4. Adam Gzubicki 22 pkt

5. Bartosz Kłos 15 pkt

6. Hanna Alibożek 20 pkt

7. Gołebiowski Hubert 10 pkt

8. Jakub Nowacki 9 pkt

9. Franciszek Czarnecki 7 pkt

10.Klaudia Szlachciak 7 pkt

11. Antek Gołębiowski 5 pkt

Kategoria Skrzacik ( rocznik 2011 i młodsi)

1. Kamil Adamczewski 64 pkt

2. Tymek Borowski 26 pkt

3. Mateusz Krauze 24 pkt

4. Hubert Miłek 18 pkt

5. Dominik Kunc 10 pkt

6. Julia Zając 8 pkt

7. Mikołaj Bubień 7 pkt

8. Czarnecki Jakub 5 pkt

 


 

Piłkarskie Grand Prix Bobolic 2017 w Getbola o Puchar Burmistrza

 

cdn...

 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

Powiatowy Turniej

o Puchar Tymbarka

Bobolice hala

19.12(WT) godz.1545

U12(2006/2007)

20.12(ŚR) godz.1545

U10(2008/2009)

U8(2010/2011)

 

Świąteczny  Turniej

Trójek Piłkarskich

Bobolice hala

27.12(ŚR)g.1630Skrzacik

g.1745 Skrzaty

28.12(CZ)g.1630Młodzik

LIGA BAŁTYCKA

MŁODZIK

Polanów 4.02.18(N)

(wyj godz.845)

ŻAK

Sianów 17.02.18(SO)

(wyj. godz.930)

ORLIK

Sianów 03.03.18(N)

(wyj. godz.930)

Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

3 turniej Bobolice   2.12.17

Grupa I

1.

Olimpia  Bobolice

9

2.

SP I Bonin

6

3.

Gryf I Polanów

3

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

0


Grupa II




1

2

3

4

AP II Mielno

SP II Bonin

Olimpia/LUKS B-lice

Olimpia II Bobolice

9

6

1

1


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.SAS Sianów

3.Olimpia I Bobolice

4.Zryw/AP I Kretomino

5. AP II Mielno

41

19

19

18

2

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2Zryw/AP II Kretomino

3.Fala Gąski

4.Olimpia II Bobolice

19

16

6

4




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 4

2
Zryw/AP I Kretomino
4

3
SAS I Sianów
4

4

AP I Mielno
3
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
3

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

4

2

Zryw/AP II Kretomino

4



3

SAS II Sianów

4



4 KS Bajgiel Będzino
3
5 AP II Mielno 2
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 
Odsłon : 1170453
IMIENINY
Wczoraj Albiny Zdzislawy

Dzisiaj : Olimpii Lazarza

Jutro : Gracjana Boguslawa