Bobolice CUP 2018 Trójki Piłkarskie r.2005 i mł.

---------------------------------------------------------

-22.07.18(N) g.16.00

boisko ul.Pocztowa 15

 

1% NA SPORT

 

 

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpia Bobolice zwraca się z gorącą prośbą do Członków Klubu, ich Rodzin oraz Osób Zaprzyjaźnionych o przekazywanie 1% podatku na rzecz dzieci naszego Klubu oraz rozpropagowanie naszej prośby w możliwie najszerszym kręgu osób, za co z góry serdecznie dziękujemy.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie 1% podatku na rzecz wybranej przez siebie OPP może przekazać osoba fizyczna osiągająca dochody z umowy o pracę, umowy zlecenia czy o dzieło jak również osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą. Aby przekazać 1% podatku dla dzieci z Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimpia Bobolice w rozliczeniach rocznych PIT ( 28, 36, 37, 38 lub 39) należy wpisać :

 

nr KRS 0000111283

w rubryce „ informacje uzupełniające " należy wpisać cel szczegółowy 1% :

dla UKS Olimpia Bobolice


 

Deklaracje podatkowe należy składać do 30 kwietnia 2018 r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wierzą w to, że wychowanie poprzez sport jest ważne, potrzebne i wpłacili nawet najdrobniejsze kwoty 1 procentu w dla UKS Olimpia Bobolice w 2016r. Przekazane nam pieniądze wykorzystujemy na organizację imprez rekreacyjno-sportowych i szkolenie dzieci.

 


 
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

Bobolice CUP

Trójek Piłkarskich

Bobolice boisko ul.Pocztowa 15

22.07.18(N) g.16.00


Letni Obóz

rekreacyjno-sportowy

Darłówko od 28.07 do 04.08.18

PKS B-lice wyj.28.07(SO) g.10.00

powrót 4.08(SO) godz.14.00


Bobolicki Festiwal Piłkarski

Bobolice

8/9/10.09.2018

 


Tabele

Sezon 2017/2018

Młodzik – U13

Finał Bonin   27.05.18

1.

Olimpia Bobolice

8

2.

SP Bonin

8

3.

AP Mielno

7

4.

SP Dąbrowa/Sucha K.

6

5.

SP Bonin II

0

 

 

 

 

oraz

AP II Mielno

Gryf Polanów

Olimpia/LUKS Bobolice

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Orlik U10 - grupa I

1.AP I Mielno

2.AP Zryw I Kretomino

3.Olimpia I Bobolice

4.SAS Sianów

5. AP II Mielno

67

43

35

29

9

 

OrlikU10 - grupa II



1.Wybrzeże Biesiekierz

2.AS Zryw II Kretomino

3. Olimpia/Luks Bobolice

4.Fala Gąski

46

30

12

11




 

Żak U8 - grupa I




1
Olimpia I Bobolice 8

2
Zryw/AP I Kretomino
8

3
SAS I Sianów
8

4

AP I Mielno
7
5 SP Dąbrowa/Sieciemin
6

Żak U8 - grupa II

1

LUKS Iskra/SP Kłanino

8

2

Zryw/AP II Kretomino

8



3

SAS II Sianów

8



4 KS Bajgiel Będzino
7
5 AP II Mielno 6
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 
Odsłon : 1209659
IMIENINY
Wczoraj Eustachego Marii

Dzisiaj : Anety Bogdana

Jutro : Emila Erwina