UKS Olimpia Bobolice NABÓR

uzupełniający dziewcząt i chłopców

do Akademii Piłkarskiej Przedszkolaka

(rocz. 2015/2016/2017)

Orlik/Żak (rocz.2011-2014)

Trampkarz/Młodzik (rocz.2007-2010)

Sekcja Dziewcząt

(rocz. 2011 i młodsze)

---------------------------------------

od poniedziałku do czwartku

tel.604 138 872, 509 290 809

email : olimpia-bobolice@wp.pl

 

GALERIA - 1 Turniej PGPB olimpia 26.01.13

1pgpbolimpia 1
1pgpbolimpia 1
Szczegóły
1pgpbolimpia 2
1pgpbolimpia 2
Szczegóły
1pgpbolimpia 3
1pgpbolimpia 3
Szczegóły
1pgpbolimpia 4
1pgpbolimpia 4
Szczegóły
1pgpbolimpia 5
1pgpbolimpia 5
Szczegóły
1pgpbolimpia 6
1pgpbolimpia 6
Szczegóły
1pgpbolimpia 7
1pgpbolimpia 7
Szczegóły
1pgpbolimpia 8
1pgpbolimpia 8
Szczegóły
1pgpbolimpia 9
1pgpbolimpia 9
Szczegóły
1pgpbolimpia 10
1pgpbolimpia 10
Szczegóły
1pgpbolimpia 11
1pgpbolimpia 11
Szczegóły
1pgpbolimpia 12
1pgpbolimpia 12
Szczegóły
1pgpbolimpia 13
1pgpbolimpia 13
Szczegóły
1pgpbolimpia 14
1pgpbolimpia 14
Szczegóły
1pgpbolimpia 15
1pgpbolimpia 15
Szczegóły
1pgpbolimpia 16
1pgpbolimpia 16
Szczegóły
1pgpbolimpia 17
1pgpbolimpia 17
Szczegóły
1pgpbolimpia 18
1pgpbolimpia 18
Szczegóły
1pgpbolimpia 19
1pgpbolimpia 19
Szczegóły
1pgpbolimpia 20
1pgpbolimpia 20
Szczegóły
 
Pokaż ilość 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 2
 
 
Powered by Phoca Gallery
Polub Nas na Facebook
Następne imprezy

 

JUBILEUSZOWY 2021 ROK

25 lat UKS Olimpia Bobolice


Mikołajkowe Turnieje "3PO3"

Bobolice hala

6.12(PO) od godz.17.00

7.12(WT) od godz.16.30

 

Gwiazdkowy Turniej Dziewcząt

Sianów hala

12.12(N) godz.10.00

( zbiórka w szatni hali

w Sianowie o godz. 9.15)

 

Gala Sportu Olimpii 2021

Bobolice hala

18.12(SO) godz.11.00

uczestnicy :

- laureaci Plebiscytu

na Najlepszego Sportowca,

- finaliści PGPB w Getbola

 

 

Tabele

Trampkarz – U14

1.

SP  Bonin

 

 

2.

AP Mielno

 

 

3.

4.

Olimpia Bobolice

KS Bajgiel Będzino

 

 

 

Młodzik – U12

 

 

1.

SP  Bonin

 

 

2.

Olimpia Bobolice

 

 

3.

SP Dąbrowa

 

 

4.

5.

AP Mielno

KS Bajgiel Będzino

 

 

Orlik – U10 – GR 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Głaz Tychowo

 

3.

Szakale Świeszyno

 

4.

Ikar Krosino

 

Żak - U8 – Gr 7

1.

Olimpia Bobolice

 

2.

Hubertus Biały Bór

 

3.

Zryw Kretomino

 

4.

Szakale I Świeszyno

 

5.

Szakale II Świeszyno

 

 

Dziewczęta U10

1.

Olimpia  I Bobolice

 

2.

Olimpia  II Bobolice

 

3.

Victoria SP2 I Sianów

 

4.

Victoria SP2 II Sianów

 

 


STARSZA WERSJA GALERII DOSTĘPNA POD ADRESEM
http://olimpia.az.pl
Mapa Dojazdu

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Odsłon : 1535878
Sondy
Wybory Najlepszego Sportowca UKS Olimpia 2021 - do 1 grudnia godz. 21.00
 
IMIENINY
Wczoraj Maury

Dzisiaj : Natalii Eligiusza

Jutro : Balbiny Bibianny